Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszú üzemidejű androidos...

Hosszú üzemidejű androidos mobilt keresek max. 65 eFt-ért, milyen típust tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan kellene, amit nem kell folyton töltőre dugni, és ha lemerülőfélben van, akkor automatikusan átkapcsol takarékos üzemmódra.

Nekem az a legfontosabb, hogy ha akarom, mindig elérhető legyek, ne kapcsolja ki magát a telefon egyik percről a másikra.

Sajnos az akkumulátor kapacitás nem jelent semmit, bedőltem a Xiaomi Mi A2 Lite-nak, ami 4000 mAh, ettől függetlenül hamar lemerül, nem jelez előtte, ugyan van rajta takarékos üzemmód, de azt kézzel kellene elindítani. (Letöltöttem rá vagy ötféle alkalmazást, amik elvileg jeleznek adott tüöltöttségnél, de egyik sem működött rajta tökéletesen.)

További feltételek: magyar kereskedőtől, számlával szeretném venni.



2021. jún. 2. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
XIAOMI REDMI 9T 6000 mah os aksival sokat bír. MEdia martban pont ennyi.
2021. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tessék [link]
2021. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Xiaomi Poco M3

Samsung Galaxy A21s

Motorola Moto G9 Power

Xiaomi Redmi 9T

Samsung Galaxy A12

Xiaomi Redmi 9

Huawei P Smart 2021 (HMS-es, nincs rajta google!!)

Xiaomi Redmi 9A

Samsung Galaxy A02s

Realme 7

OnePlus Nord N100

Honor 10x Lite (HMS-es, nincs rajta google!!)

Xiaomi Redmi 9C



Amúgy BLACKVIEW BV9100 13000mAh kapacitású akkumulátorral, ha tényleg nem akarod sűrűn tölteni.

2021. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Sajnos az akkumulátor kapacitás nem jelent semmit, bedőltem a Xiaomi Mi A2 Lite-nak, ami 4000 mAh, ettől függetlenül hamar lemerül, nem jelez előtte, ugyan van rajta takarékos üzemmód, de azt kézzel kellene elindítani."


Érdekes, nekem sokáig bírja a Mi A2 Lite, és be lehet állítani, hogy X%-nál automatikusan energiatakarékos üzemmódba váltson.

2021. jún. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Végül a Samsung Galaxy A12 mellett döntöttem, eddig jól bevált.
2021. júl. 2. 11:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!