Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 meddig lesz használható?

IPhone 7 meddig lesz használható?

Figyelt kérdés
Van itthon egy iPhone 7, még garanciában lett cserélve 2 évvel ezelőtt, viszont bontatlan maradt, mert apum vett közben egy másik telefont. Szóval aktiválatlan. Honor telefonom döglődik, ez helyett szeretném ezt használni, érdemes lehet beaktiválni, vagy inkább ne bontsuk ki, és próbáljam meg eladni így, hátha drágábban megveszik, és vegyek újabbat?
2021. jún. 2. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Idén kapja meg az utolsó iOS verziót.

Persze utána 1-2 évig használható marad még.

2021. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól használható telefon az még, főleg ha új!!

Idén még valszeg megkapja a következő iOS-t, de jövőre már biztosan nem. De ettől még lehet majd használni 3-4 év múlva is ha kibírja addig az akkumulátora. A biztonsági frissítéseket természetesen meg fogja kapni.

2021. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor jövő nyárig használható még, ezek szerint? Kibontom akkor. Nem akarok új telefont venni mostanság
2021. jún. 2. 16:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor jövő nyárig használható még, ezek szerint?"

NEM! :D

akármeddig használható!!!!!

attól, hogy nem lehet rátenni a legújabb szoftvert, még tökéletesen fog működni!

Nekem van egy 2013-as iPadom iPadOS12-vel. Semmi gond nincs vele, sőt biztonsági frissítést is kapott 1-2 hónapja.


Miért hiszi mindenki azt, hogy ha valamihez nem érkeznek majd új funkciók akkor az már használhatatlan lesz? :DDDDD

2021. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Idén a 6s, 6s Plus és az első generációs SE kapja meg utoljára a frissítéseket... A 7-es szériának még van alsó hangon 1 éve.

Olvassunk utána először, lmao.

2021. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kieg.: egyébként meg szerintem nem is túl releváns az, hogy kap-e frissítéseket, vagy sem. Az én Xs-em kap, de nem frissítem mégsem (13.6 fut rajta közel 1 éve), aztán mégis tökéletesen működik.
2021. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért jó ha nem frissíted?
2021. jún. 2. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem mondtam, hogy jó. De azt sem tudom mondani, hogy rossz.

Számomra nincs értelme frissíteni. Minek? Rágjam a körmöm, hogy vajon ez a verzió milyen bugokat tartalmaz, csökken-e miatta az üzemidő, stb.? Köszi, nem.

És valahogy mindig van valami bibi a frissítésekkel, mindig látom a róla szóló posztokat.

Akad a rendszer, gyorsan merül a telefon, face id nem megfelelően működik, amaz egyáltalán nem működik... Olyan feature meg alig van, ami nélkül nem tudnék élni, és az új verzió tartalmazza.

Ugyanilyen a Windows is. Sőt, az mégrosszabb e tekintetben.

2021. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ha nem lesz hozzá frissítést akkor nem fogja az új funkciókat megkapni amiket időközben kifejlesztenek.

ennyi!

De egyébként is a legtöbb új funkció csak hardveres támogatással együtt használható, tehát amúgy sem lehetne használni - pl nfc

a biztonságot érintő hibákat kijavítják a támogatás lejárta után is!


Mind írtam egy 2013-es iPad is tökéletesen használható a mai napig. Például olyan dolgot nem tud mint a sötét mód. na bumm!

2021. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a telefon bekapcsol, addig használható.

(Kár hogy nem android, mert arra mehetett custom ROM, ha a gyártó nem küldött :DD)

2021. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!