Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamilyen szinten használható...

Valamilyen szinten használható marad így az iPhone telefon?

Figyelt kérdés

Most rendeltem új iPhone-t, de még nem érkezett meg és addig szeretném elrendezni a képeimmel kapcsolatos dolgokat. Olyan kérdésem lenne, ha a jelenlegi telefonomból kiveszem a kártyát attól még működni fog ? Nyilván telefonálni nem fogok tudni vele, de nem is az a lényeg. Olyan szinten érdekelne, hogy ha esetleg marad rajta kép ami majd kellene a későbbiekben pl messengeren át tudom majd küldeni magamnak vagy csatlakoztatva laptophoz fel tudom őket tenni a gépre?

Sajnos nem értek ehhez, de azt tudom hogy Samsung telefonon így működött anno a dolog. Ugyanúgy lehet letölteni appokat stb. Nem tudom iPhone telefonnál máshogy van e ez, mivel a jelenlegi telefonom is iPhone.



2021. febr. 19. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy kiveszed a SIM kártyát, teljesen használható a marad a telefon. Persze telefonálni, mobilnetezni nem tudsz, de ahogy olvasom, számodra nem is ez a lényeg.
2021. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 19. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb lesz belőle így egy iPod touchod.
2021. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De ne messengeren küldd át a képeket.

Ezen kívül: amikor megvan az új iPhone, a két iPhone-t egymás mellé helyezve “klónozódik” a régi, és minden pont ugyanúgy lesz az újon.

Ha ez nem tetszik, a számítógépen iTunes-ban is készíthetsz biztonsági mentést a régiről, de ehhez a mentés méretének kétszeresének megfelelő szabad lemezterület kell a számítógépen.

2021. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4- es az újra nem szeretném pl a képeket áttenni, mivel úgymond egy teljesen új iPhone-t szeretnék. A régi képeim nagyrészt a felhőben meg vannak vagy a gépemen. Pár kép így a mostaniak közül ami nincs fent és azokat talán szeretném majd menteni.

Ha új iPhoneként állítom be a telefont akkor a mentett képeim megmaradnak vagy akkor azok is törlödnek? Nyilván amik az iCloudomba vannak mentve arra gondolok, nem túl sok egyébként mivel nagyon kicsi a tárhely ott. Mert ha azon eltűnnek akkor lementem előtte őket külön. Ha megmaradnak és pl más eszközön meg tudom nyitni őket de a telefonomra nem jönnek át akkor lenne a legjobb.

2021. febr. 19. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha uj iphonekent allitod be, csak a telefonrol torlodik minden, az icloudodbol nem.
2021. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 19. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!