Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 150 ezet forintig, mondanátok...

150 ezet forintig, mondanátok okostelefonokat?

Figyelt kérdés
Jó volna ha nem műanyag lenne legalább a kerete!

2021. jún. 3. 05:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

Bocsi magára a kérdésre nem tudok válaszolni, minek 150 ezerért egy telefon?

Őszintén te mit csinálsz azzal a telefonnal, tényleg érdekel.

2021. jún. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Neked milyen van?
2021. jún. 3. 05:23
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Xiamoni redmi 8
2021. jún. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
*xiaomi
2021. jún. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Én 50 ezer Ft alatt nézek telefont,csak netezésre használom, Messenger és ennyi.
2021. jún. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kööszi,


Hát hogyis mondjam,,,


Natúr,,Netezésre, meg amatőrként, de már azért, jó szép képeket szeretnék készíteni vele a természetben, d3 profi fényképezőt, még nem akarok venni!


Nem játszok vele,

2021. jún. 3. 05:31
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

“ Bocsi magára a kérdésre nem tudok válaszolni, minek 150 ezerért egy telefon? “


Na ez nálam kiverte a biztosítékot. Egyrészt mi közöd van hozzá, hogy ki mennyiért vesz bármit is ?

Másrészt fel kéne fogni, hogy ízlések és pofonok. Nem mindenkinek felel meg egy mono hangszórós, igénytelen kijelzős, legfeljebb átlagos képeket készítő, összegányolt operációs rendszerű, maximum 2 évig frissített 50 ezres Sziamiau. Nekem is volt nem egy kínai telóm, de rájöttem ezek nem véletlenül olcsóbbak.


Manapság már nem mindenki használja a telefont csupán alap dolgokra. Mások az igényeink.


Nem mellesleg vannak olyan emberek, akik pwm érzékenyek. A Xiaomi igénytelenül vibrál, mindig fájt tőle a fejem. Zárójelben megjegyzem, hogy ennek a márkának a legmagasabb az SAR értéke is. Nemcsak az OLED, hanem az LCD kijelzőjük is bántja a szemem. De pl. az IPhone 11-et akár egész nap bámulhatom, nincs bajom tőle. Mert LCD és LCD között is van különbség. Nemcsak szépségben.

2021. jún. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Engem a kíváncsiság hajtott

Mivel kiírt egy árat így miért ne kérdezhetek rá? Szeirntem ebben semmi rossz sincs


akik Konkrétan egy egész havi fizetéstért vesznek telefont

Azok mit csinálnak vele

Azon kívüli,hogy szép a kamera.

Engem ez érdekelt

2021. jún. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Iphone se 2- gereneráció
2021. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hasznos válasz???
2021. jún. 5. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!