Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg jók ezek a noname...

Tényleg jók ezek a noname kínai telefonok? Ha igen, melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
mi számít neked nonamenak?
2021. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ulefone, Doogee, Poco, Blackview, stb..
2021. jún. 3. 11:46
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
poco az xiaomi az jó a többit nem erőltetném
2021. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Poco a Xiaomi albrandje, vagy talán már különálló cég, mintha olvastam volta róla valamit. Felsoroltak közül nagy eséllyel csak a Poco-t venném, azt viszont biztos, nagyon jó mobilok, rendkívül jó ár-érték aránnyal.
2021. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 istyyy44 válasza:
91%
Pocot-t tudom ajánlani ezek kozul. Realme is egy opcio lehet viszont ha teheted Xiaomit vasarolj az osszes kinai közul.
2021. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Poco nem noname, ahogy a Realme/Oppo/Vivo trió sem mert ezek mint a BBK alá tartoznak mint a Oneplus.

Ezeket ajánlom én is, a többit felejtsd el, nem valami jó minőségűek.

2021. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
A poco, realme, oppo esetleg jó lehet, a többit hanyagolnám.
2021. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
82%
A Poco nem noname (Xiaomi), F2-van, popup kameràval - nincs elől notch / kamerasziget / cseppkamera , jól nèz ki, megbízható
2021. jún. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 K1976 válasza:
81%
A Blackview strapatelefonja ami nekem van bevált(BV9800Pro). Ami nekem fontos, hogy nem kell óvni szinte semmitől és az akkuja is bírja egész nap.
2021. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
77%

Nekem is Blackview van, egy BV 9500 Pro. Évek óta megvan, elsők közt rendeltem Kínából. Szerintem nagyon jó telefon a kategóriájában. Szinte minden "katasztrófát" túlélt már. Esés, víz, por, hőség...

Van benne Walkie Talkie motorola frekvenciákkal, (kb 10Km hatótáv) és ami nekem fontos kb 2 hetet bír egy feltöltéssel. És csak zárójelben mondom hogy a Kínából vett telefonokban 2x sőt néha 3x annyi a RAM mint a hazai forgalmazottakban. A hazai szolgáltatóknál árult telefonok (TV-k) meg nagyrészt átverések. Tessék csak megnézni hogy ugyanazon márka és típus milyen processzorral és mennyi memóriával rendelkezik ha kínából jön és mi van benne ha ilyen-olyan szolgáltató rendelésére rakják össze. És akkor még az AnTuTu-t nem is említettem.

2021. jún. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!