Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes a 4 éves...

Szerintetek érdemes a 4 éves Samsung Galaxy Note 8-as telefonomnak megjavíttatni a több helyen berepedt képernyőjét, és a hátlapját (ami szintén betört, és üvegből van) vagy inkább új mobil vásárlásában gondolkodnátok?

Figyelt kérdés
Három alkalommal sikerült leejtenem a földre, és nemcsak a kijelzője repedt be több helyen, hanem a hátlapja is, ami sajnos szintén üveg borítású. Amíg működik, használni fogom, mert szeretem, de egy idő után muszáj lesz megjavíttatnom vagy lecserélnem, mert folyamatosan repedezik tovább. Egy kijelző csere körülbelül 70 ezer forintba kerülne. A készülék kb. 4 éves. Ti megjavíttatnátok, vagy inkább vennétek egy újat?

2021. ápr. 2. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
New
2021. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen. 70 ezerért már kapni másik Note8 telefont, kis ráfizetésesel Note9 is belefér.

De ha új telefonban gondolkozol, és nem fontos a ceruza, a xiaomi, poco telefonok jók. Ha maradjál a Samsungnál, akkor A71, vagy A52-72. Bár ezek zsebbe nyúlósabbak.

2021. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert a Note 8 és Note 9 olyan bika telefonok lettek, hogy még az újra se biztos, hogy megéri lecserélni.

De ugyanígy vagyok én is, a Note 9-t 2 méterről sikerült pofara ejteni betonra, szilikontok van rajta, de fólia nincs régesrég. Alig repedt meg, de zavar kicsit azért. Mégsem költök rá, mert a telefon piaci értékébe kerül egy új képernyő, nem beszélve arról, hogyha egyszer szétszedik, sosem lesz többet olyan. Pedig én is minimum még 1 évig tervezek vele.

2021. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!