Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A newmobile.hu nevű oldalról...

A newmobile.hu nevű oldalról érdemes iphone 11-et vásárolni?

Figyelt kérdés
Az árukereső szerint “megbízható bolt”, többszáz vélemény alapján. Iphone 11-et szeretnék vásárolni, ezen az oldalon elvileg 2 év garanciával 230.000 Ft. Szerintetek érdemes innen vásárolni?

2021. jún. 4. 16:47
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Igen, vehetsz.
2021. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

[link]

itt elvileg 3 év garanciát adnak

2021. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló!


Megnéztem az általad említett oldalt, de a termék nem elérhető, illetve csak 128 gb-ás, én pedig 256-osat szeretnék. A newmobile oldaltól csak a garancia miatt félek. Egyébként az oldal ezt írja az Apple termékekre: “ Az Apple termékeket egyébiránt bármelyik Apple hivatalos márkaképviseletbe be lehet vinni jótállásos szervizre!” Utóbbi azt jelenti, hogyha ne adj isten’ meghibásodik az iphone, akkor apple szervízben is megcsinálják garanciálisan?

2021. jún. 5. 00:00
 4/5 A kérdező kommentje:

Találtam még egy üzletet, itt egy év gyártói garanciát írnak


[link]

2021. jún. 5. 00:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!