Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színben érdemes telefon...

Milyen színben érdemes telefont venni ha sok szín tetszik?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy számomra tökéletes telefont és színválasztéka olyan jó, hogy nem tudok dönteni, mert több is tetszik viszont nem szerentém megunni egy hamar. És erre sanos volt példa és csalódtam a színben. Élőben megnézem őket előtte de úgy mi alapján választanak mobilt ha valaki épp színeset vesz a basic fekete-fehér helyett? A telefonnak azért van ára és nem szeretnék ennyiért sima basic színt venni ha már van szebb is, meg az nem megoldás, hogy ráteszek egy mintás tokot azt elvan rejtve. Látni szeretném azért a színét is. Nekem azért fontos a színválasztás mint egy szempont és remélem másnak is. Iphone 12 mini mobilt venném meg mert méretileg pont jó lenne nekem és hasonlít a régi iphone 4s mobilomhoz. Abból is volt már fekete meg fehér is. A 12 mini színei közül kizárom a pirosat egyből mert azt nem szeretem semmiben valahogy. Fekete, fehér, mentazöld, sötétkék, és lila színek maradtak. A mentazöld és a lila mámorított el igazán de a kék is szép bár lehet nekem sötét lesz. Videók és képek alapján talán a mentazöld vagy lila között döntök a legvégén. ha esetleg van itt olyan aki pont ilyen mobilt vett az megosztaná, hogy milyen színben vett és miért, mert az sokat segítene a döntésben. Élőben csak a feketét láttam. Eddig volt azért pár basic fekete-fehér telefonom és hát meguntam őket ezért szeretnék valami színeset venni.

-a navonos választoló kérem most ne írjon ide, köszönöm megértését :D-



2021. jún. 4. 21:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
amúgy lehet inkább a zöld felé hajlok mert olyan szép és hangulatos ahogy írtátok. de a lila meg pont az egyik kedvenc színem. ezért nem tudok dönteni igazán. és ez nekem fontos.
2021. jún. 4. 21:59
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

kérdező.... mi itt tényleg tudunk szakmai választ adni a kérdésekre.

DE!

SZUBJEKTÍV kérdésre ne várj objektív egzakt választ!

Honnan a tarajos kékeres péniszből tudjuk, hogy neked szubjektíven melyik szín tetszik?????????

Honnan?

Azt vegyed megfele amit szerenél. Oszt jónapot!

2021. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12.hát köszi :D...azért kaptam kedves válaszokat.

ez pl.nem az.

2021. jún. 4. 22:02
 14/20 A kérdező kommentje:

ha ennyire zavar titeket a kérdésem hol a fracban volt leírva hogy kötelező válaszolni főleg ilyen stílussal mint a 12.?:D...

meg írtam is hogy ha esetleg van itt olyan aki pont ilyen mobilt vett az megosztaná, hogy milyen színben vett és miért, mert az sokat segítene így főleg tőlük kértem is választ!..na mindegy.

2021. jún. 4. 22:04
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
még azt sem tudjuk hogy fiú vagy-e vagy lány....
2021. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15.lány bár ez gondoltam egyértelmű...
2021. jún. 4. 22:20
 17/20 anonim ***** válasza:

Ja tehát kislány vagy.

Akkor mit keresel ilyenkor még fent?????

Irány aludni!! :D

menj el egy boltba ahol ki vannak rakva a telefonok és nézd me a saját szemeddel őket! és rá fogsu jönni melyik tetszik!

2021. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17.na ilyeen válaszokra nem volt szükségem nem kislány vagyok csak hogy tudd..nem értem miért kell ilyen válaszokat írni hanem tetszik mondom nemkell válaszolni átmehetsz másik kérdéshez...ja és az én pénzemből veszem amiért megdolgoztam e látom itt semmit nem kérdezhetsz már beszólások nélkül..
2021. jún. 4. 22:38
 19/20 anonim ***** válasza:
Igaz, 11 pro-m van, zöldben vettem. A következő telefonom kék színű lesz.
2021. jún. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
azért unsz meg egy telefont mert nem fog tetszeni a színe? xdxxdxdx
2021. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!