Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színben érdemes telefon...

Milyen színben érdemes telefont venni ha sok szín tetszik?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy számomra tökéletes telefont és színválasztéka olyan jó, hogy nem tudok dönteni, mert több is tetszik viszont nem szerentém megunni egy hamar. És erre sanos volt példa és csalódtam a színben. Élőben megnézem őket előtte de úgy mi alapján választanak mobilt ha valaki épp színeset vesz a basic fekete-fehér helyett? A telefonnak azért van ára és nem szeretnék ennyiért sima basic színt venni ha már van szebb is, meg az nem megoldás, hogy ráteszek egy mintás tokot azt elvan rejtve. Látni szeretném azért a színét is. Nekem azért fontos a színválasztás mint egy szempont és remélem másnak is. Iphone 12 mini mobilt venném meg mert méretileg pont jó lenne nekem és hasonlít a régi iphone 4s mobilomhoz. Abból is volt már fekete meg fehér is. A 12 mini színei közül kizárom a pirosat egyből mert azt nem szeretem semmiben valahogy. Fekete, fehér, mentazöld, sötétkék, és lila színek maradtak. A mentazöld és a lila mámorított el igazán de a kék is szép bár lehet nekem sötét lesz. Videók és képek alapján talán a mentazöld vagy lila között döntök a legvégén. ha esetleg van itt olyan aki pont ilyen mobilt vett az megosztaná, hogy milyen színben vett és miért, mert az sokat segítene a döntésben. Élőben csak a feketét láttam. Eddig volt azért pár basic fekete-fehér telefonom és hát meguntam őket ezért szeretnék valami színeset venni.

-a navonos választoló kérem most ne írjon ide, köszönöm megértését :D-



2021. jún. 4. 21:17
1 2
 1/20 Vortrex ***** válasza:
93%
fekete
2021. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
59%

Mentazöld

Gyönyörű szine van. Hangulatos. Imádom😍

2021. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
59%
Most tényleg ennyire számít a színe? De akkor már mentazöld.
2021. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Mindegy, mert úgyis tok kell rá, ha jót akarsz.
2021. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a lila tetszik, ha tonkre megy a mostani azt fogok venni:)
2021. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2.igen de ha zavar a kérdésem nem muszáj válaszolni :)
2021. jún. 4. 21:48
 7/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

4.írtam hogy ez miért nem lenne jó gondolom nem olvastad végig...

2021. jún. 4. 21:49
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

"Látni szeretném azért a színét is."

akkor menj el egy hivatalos Apple APR-be!

2021. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8.oké......
2021. jún. 4. 21:52
 10/20 A kérdező kommentje:
legalább érkeztek azért normális válaszok :)
2021. jún. 4. 21:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!