Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El hagytam a Samsung Galaxy...

Fogarasibobby kérdése:

El hagytam a Samsung Galaxy a20e telefonomat, és valaki használja. Hogyan tudnám lezárni, vagy valamit csinálni hogy ne tudják használni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudod, hogy használja? Ha a gugli fiókoddal együtt használja, akkor azt meg lehet találni.
2021. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

[link]


"Honnan tudod, hogy használja?"

erre én is kíváncsi lennék

2021. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Elveszett telefon vagy számítógép zárolása vagy tartalmának törlése [link]

Telekom Mi a teendő, ha elvesztettem vagy ellopták a Kapcsolat plasztikkártyámat? [link]

Vodafone Mit tegyek, ha elvesztettem vagy ellopták a telefonomat? [link]

Telenor Ellopták/elveszítettem a telefonomat vagy SIM kártyámat [link]

2021. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Onnan hogy használta a facebook-omat is, mutatta hogy mikor volt aktív utoljára a messengeren, abból kijelentkeztem, de a Google fiókot nem én csináltam, és aki regisztrált az se tudja a jelszót.
2021. jún. 7. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2021. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ez vajon vicces?"

":DDDDDD"


igen az! :D ezen jót kuncogtam

Hát ilyen az amikor a mérnök csapat hónapokon, éveken keresztül agyal, fejleszt, kitalálja, hogy a bolond felhasználót és adatait hogyan lehet megmenteni...

2021. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!