Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Deezer, Spotify vagy Apple music?

Deezer, Spotify vagy Apple music?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg jobban? Melyik gazdagabb zenében? Apple felhasználó vagyok, ha ez számítana.
2021. jún. 9. 07:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Spotify elvileg.
2021. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
spotify
2021. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mit szeretnél hallgatni. Vannak olyan rétegzenék amik hiányoznak innen-onnan. De az általánosan hallgatott zenék mindenhol ott vannak.

Amúgy meg fogod magad előfizetsz mindkettőre és megnézed, hogy a kedvenceid fent vannak-e! Pontosan erre való az ingyenes próbaidőszak! :)

2021. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ha már iphone felhasználó vagy, akkor Apple Music. Van olyan is, hogy Tidal.
2021. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Spotify.
2021. jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy apple felhasználóként a Siri működik az Apple Music-kal, ha ez számítana, azt viszont nem tudom, hogy a többi stream szolgáltatással mi a helyzet. Pár nap múlva elvileg CD vagy jobb minőség lesz elérhető 1500Ft-ért az AM-on.
2021. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Spotify is működik Sirivel, és több is a tartalom mint Apple musicon. Én egy éve váltottam, sokkal jobban meg vagyok elégedve.

Hallgatok kevésbé ismert, kis hallgatói táborral rendelkező előadókat is, és sokkal több mindent találtam Spotin. Illetve nekem sokkal szimpatikusabb is a kezelőfelület, mint az Apple musicé.

De azt ajánlom, próbáld ki mindkettő ingyenes időszakát, és úgy dönts. Lehet, hogy neked jobban bejön a másik, mint amit a többség javasol.

2021. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tidalt írta valaki, jó drágának számít szóval nem javaslom ha valakinek mainstream audio eszközei vannak, ha már elkezdte nézni a Hifis világot akkor meg eleve nem vetődne fel a kérdés szerintem. Tudom van MP3-as Stream is de ők pont lossless-ban nyújtanak pluszt, annak meg sok értelme nincs mezei felhasználásra, cserébe iszonyat drága.

Szóval Spotify.

2021. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek. 😉
2021. jún. 9. 20:14
 10/15 Morzsi007 ***** válasza:
Spotify-on, Deezer-en van Hifi minőség? Régen használtam őket, akkor nem volt.
2021. jún. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!