Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetört telefon/instagram kód?

Összetört telefon/instagram kód?

Figyelt kérdés
sziasztok!az lenne a problémám hogy egy kisebb balesetem következtében szinte használhatatlan a telefonom(valószínű képernyőcsere lesz)na és most laptopról tevékenykedek,na és be akartam lépni az instagram fiókomba,de én okos telefonszámhoz kötöttem,ami ugye azt jelenti hogy telefonszámra sms-ben küld egy kódot és ha azt beírom úgy enged be.Ami ez most kivitelezhetetlen.Már mindenfelé utána olvastam,de nem írta ezt konkrétan sehol.Valaki tudja hogy mit lehet ezzel esetleg kezdeni? Előre is köszönöm a válaszokat:))
2021. jún. 9. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"de én okos telefonszámhoz kötöttem"

jól tetted!!

"ez most kivitelezhetetlen"

miért is?

"Már mindenfelé utána olvastam"

nem....


"Valaki tudja hogy mit lehet ezzel esetleg kezdeni?"

Átrakod a SIM kártyát egy másik telefonba és oda fog érketni a kód amivel be tudsz lépni...

2021. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!