Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 3.4 típusú telefont...

Nokia 3.4 típusú telefont laptoppal összedugva mi az oka, hogy a memóriakártyán lévő fényképeket a telefonon látom, a gépen nem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A telefonon nem kell külön engedélyezni az adatátvitelt? (Vagyis bocsi nem nagyon ismerem ezt a telefont, de az androidos, iOS-es telóknál így szokott lenni)
2021. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor rádugod a gépre, beállításokban USB-beállításokat keress és válaszd ki a Fájlátvitelt.
2021. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hol találom az USB beállításokat? Már kerestem, még nem találtam meg.
2021. jún. 13. 09:19
 4/5 A kérdező kommentje:

Most már megvan, csak nem mindegy a sorrend. Előbb kell bedugni az USB-t, utána megkeresni ezt a beállításokban, mert csak akkor látható. Beállítottam, működik. Köszönöm. Mindenkinek ment a zöld. :)


(1980-as évjárat vagyok, és ez az első okostelefonom, eddig hagyományos, nyomógombos volt, és nem szoktam még meg, hogy ez nem egyből használatra kész, hanem mindent külön be kell állítani. Én meg úgy vagyok minden elektronikai eszközzel, hogy használni tudom, de a "Beállítások" azt jelenti: "Ne piszkáld!". Itt meg mindent be kell állítani, azért nem jövök rá mindenre...)

2021. jún. 13. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Már bocs de nem igen van olyan készülék és eszköz amit összecsatlakozás előtt látsz a számítógépen!
2021. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!