Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-t hogyan lehet lekövetni?

Iphone-t hogyan lehet lekövetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van a kislányomnak egy telefonja de csak itthon tudja használni wifivel mert nincs benne kártya (csak mesenézésre hasznàlja). Ez a telefon egy iphone 5-ös, és nem tudom lehet-e valahogy követni. Van az iphone-nak a barátok alkalmazás de az csak internettel megy. Lehet valahogy így is követni a telefont? Szeretem tudni merre jár a lányom :)


2021. jún. 14. 09:14
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Kellene hozzá mobilnet. Legalább egy feltöltős Sim kártya, ami tartalmaz mobilnetet. Iphone 5 már régi, lassú, de még talán használható. Én pont most vettem Domino kártyát a fiam “telefonjába”, ami egy iphone SE (1. Gen.). Ha elmegy biciklizni, tudjuk merre van, vagy elérhető legyen a lekövetés.
2021. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ja, és a Lokátor gyári appot használom, régebben talán “Barátok” volt a neve.

Mobil követés esetében vagy Wifi vagy mobilnet szükséges.

2021. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Mesét néző kislányt követni? Itt valakivel baj van.
2021. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!