Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Működik a vodafone mobilhálózat?

Működik a vodafone mobilhálózat?

Figyelt kérdés
Ma reggel csak segélyhívást bírok indítani, mást nem. Előfizetéses a mobilom, és a havi díj kifizetése banki lehívással történik, ami most 10-én is megtörtént. Mi lehet a baj?

2021. jún. 15. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet.

Terhelt a cella, meghibásodott a telefonod vagy a sim, és ezen kívül még számos más egyéb dolog.

Elsőként a telót újraindítanám.

Ha nem segít, a simet egy másik telefonban tesztelném, és így tovább.

2021. jún. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm szépen a választ, sajnos nem olvastam, mert akkor már úton voltam a 45 kilométerre lévő legközelebbi ügyfélszolgálathoz. És tényleg nem volt semmi baj, mindössze valami miatt az éjszaka leakadtam a toronyról, és önmagától nem csatlakozott vissza rá.

Az ügyfélszolgálatos miután náluk mindent rendben-lévőnek talált, kikapcsolta a telómat, kivette az aksit, majd visszatéve újraindította a telefont. És tádám, újra működik!🙂

2021. jún. 15. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!