Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N900-as készüléket...

Nokia N900-as készüléket előreláthatólag fogja forgalmazni valamelyik szolgáltató?

Figyelt kérdés
Már elég régen a piacon van a készülék de még egy szolgáltató sem jelentette be a forgalmazását:-(
2010. aug. 25. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem is fogja. Ez mobilszámítógép. torrentezni is lehet vele.

Itt a neten már 103ezerért megkapod függetlenül! Ez a legkirályabb mobil pc (telo) a világon! Nem értem azt aki nem ilyet vesz ennyiért! -Inkább veszik a galaxy s-t. Pedig milyen gané, még vaku sincs rajta 140e ért. pf.- Ilyen nincs mégegy! Proci húzható 600ról 900ig! Teljesítményre ott van a legjobbak között!

2010. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kár:-(De azért reménykedek benne hogy meglátják benne az üzletet a szolgáltatók!

Én is ilyen telót akarok venni de ha nem lessz más megveszem boltból:-)

ha jól tudom már magyar nyelv is van hozzá?

2010. aug. 25. 20:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap utánanéztem és láttam már részletfizetésre is ilyen telót:-)

Jó lenne szolgáltatónál venni mert ahogy néztem a telókat ha hüségszerződéssel veszed és igy valamivel olcsóbb!

Ha jól tudom egyes országokban a Voda és a T-mobil is forgalmazza...

Akinek ilyen van milyen tapasztalatai vannak?

2010. aug. 26. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!