Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei telefonok lehallgatnak?

A Huawei telefonok lehallgatnak?

Figyelt kérdés
Szinte az összes gyári alkalmazás igényli a mikrofonhoz, kamerához, híváshoz való hozzáférést. Ezek nélkül a telefon használhatatlan.Az indoklás vérszegényke. Nekem gyanús.

2021. jún. 16. 05:17
 1/7 Pekka ***** válasza:
97%
Minden, amit a telefonnal csinálsz rögzítésre kerül, márkától és szolgáltatótól függetlenül. Ugyanez érvényes az internetre és a számítógépedre, az email fiókodra is. Minden adat mindenkiről rögzítésre kerül.
2021. jún. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Tegyük fel, hogy lehallgatnak. És akkor mi van? Nem vagy bűnöző, gondolom nem telefonon beszéled meg a kényes témákat másokkal, innentől kezdve nem kell, hogy érdekeljen, hogy lehallgatnak-e, vagy sem. Másrészről te egy egyszerű polgár vagy, senkinek nem áll érdekében lehallgatnia téged, nincs erre kapacitása egy háttérhatalomnak. Ettől függetlenül a jelenség létezhet.


Nekem Huawei-em van, 2019-ben vettem és vigyázok rá, mint a szemem fényére. Azért ezt vettem, mert korrekt volt az ára (60000 Ft), tetszik a megjelenése (gyöngyház-türkíz színű, tiszta felületű képernyője van és még épp elég kompakt ahhoz, hogy egy kézzel tudjam fogni) elégedett vagyok a szoftveres oldalával (bevallom, amit írtál, én azzal nem igazán találkoztam) és sokáig is bírja az akksi. Engem is riógattak, hogy de hát lehallgatnak :D . És? Őszintén, mi a tököm van akkor? Nem kell függni a telefont és nem lesz okod rettegni, ennyi. De mondom, nincs erre senkinek se kapacitása, hogy figyeljenek téged.


20/F

2021. jún. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Sztem minden telefon lehallgat. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyoknösszeesküvés-elmélet hívő. De volt olyan, hogy lakason belül, kettesben beszélgettünk a férjemmel, és elhangzozt a "hitel" szó. Na, onnantól kezdve kaptuk a reklámokat a különböző hitelekről. És már más ismerősöm is járt úgy, hogy amiről beszélgettek, arról kapta a reklámokat.
2021. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Okostelefonod van? Akkor bizony megfigyelnek. Főleg, ha be vagy jelentkezve egy bizonyos e-mail fiókba. Vagy elfogadod, vagy visszaváltasz gombosra. Tenni nem sokat tehetsz ellene.
2021. jún. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki, aki okos telefont használ le van hallgatva.
2021. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3#Nálam ez a számviteli vizsgával volt így, éppen beszélgettük az osztálytársammal, hogy hogyan fogunk átmenni belőle, görgetek lejjebb és bumm ott is volta hirdetés, hogy "számviteli vizsgára való felkészítés"


Szóval szerintem is ez márkafüggetlen dolog

2021. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, le, vegyél Szifont 😂


Minden okostelefon lehallgat, de nem azért, hogy elraboljon, és megerőszakoljon, vagy eladja a szerveidet, hanem adatokat gyűjt rólad, és kész 🙄

2021. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!