Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hogy lehet hogy a feleségge...

Az hogy lehet hogy a feleséggemmel fekszünk az ágyban és az ő telefonján jön bejövő hivás messengeren,az én fb-omról de én nem hivom őt,és nyoma sem marad annak hogy én hivtam,mi ez? rendszer hiba?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 14:19
 1/3 anonim válasza:

Mért csak neked kéne hivnod?:D

Nyilván van társasági élete, barátnői, akik ugyanúgy hivhatják

2021. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elozo vagyok, varj, bocsi, felreertelmeztem:D

Igen, lehet, hogy rendszerhiba

2021. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi lennék,mert nálam is ez van átlag havi szinten.Egymás mallet állunk,beszélgetünk,nekem jön hívás messengeren tőle.Kezében a telefon,de nem kezdeményezett hívást.Amikor felveszem,rögtön megszakad,kiirva,hogy hivás vége.Viszont nincs evidentálva,nem marad nyoma a behjövő hívásnak,mint olyankor,mikor valóban hív és beszélünk.🤔Elég fura...
2021. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!