Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonsági házirend tiltja a...

Szofiiiis kérdése:

Biztonsági házirend tiltja a képernyőkép készítését! Hogyan kapcsolhatnám be/állíthatnám át a biztonsági házirendet, hogy újra használható kegyen a funkció?

Figyelt kérdés
Biztonsági házirend tiltja a képernyőkép készítését! A telefonon belül, saját üzenetet, mappát, hatteret sem tudok fotózni, íg nem arról van szó, hogy böngészők oldalai lennének levédve, vagy munkahekyi címről vagyok. A rendszerfrissítés óta nem enged például egy messenger üzenetet sem elfotózni. Hogyan kapcsolhatnám be/állíthatnám át a biztonsági házirendet, hogy újra használható kegyen a funkció?

2021. jún. 3. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Sehogy. Lefotózod a mobiloddal, ha olyan fontos. Gondolom, nem véletlenül lett tiltva. Maximum kirúgnak.
2021. jún. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom itthonról,miért rúgnának ki. :) tekintve, hogy kiemeltem, nem munkahelyi címről vagyok. A saját cuccomat nem tudom lefotóznina sajat itthoni netemről. Nem máshonnan. :) azt valóban nem írtam oda, hogy mobilról van szó, ezért elnézest, de flegmázni ettől függetlenül nem kell. :)
2021. jún. 4. 08:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj de én vagyok a hülye. Odaírtam, hogy telefonon belül es azt is, hogy nem melóhelyi cím...
2021. jún. 4. 08:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Céges a telefon? Ha igen, és céges fiók van hozzáadva, tilthatják a képernyőkép készítését. Esetleg megpróbálhatod eltávolítani a kérdéses fiókot a Fiókok kezelése menüben. (vagy "megcirógatod" a rendszergizdát, hogy iktassa ki nálad a tiltást :)

Néhány appnál is lehet beépített future, ami megakadályozza a képernyőmentést. (pl. banki appok biztonsági okból tilthatják a képernyőképet, érthető okból)

2021. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem céges. Saját. Caak a rendsuerfrissítés óta cainalja eztm előtte semmi problémaja nem voltm
2021. jún. 5. 07:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Na írni tudok bocsánat.nem analfabéta vagyok, csak hanyag. Szóval igen a banki és adatvédelmi appoknal megértem, de tényleg semmit nem enged.
2021. jún. 5. 07:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor - légy'szi - áruld már el a telefonod pontos típusát, hátha úgy jobban sikerül megoldást találni a problémádra.
2021. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Samaung galaxy a50
2021. jún. 6. 00:49
 9/9 anonim ***** válasza:

beállítások > rendszer > speciális beállítások > fejlesztői beállítások > másodlagos kijelzők szimulálása > nincs/egyik sem értéket válaszd ki

(ha nem látod a beállítások menüben a fejlesztői beállításokat - a beállítások alján keresd - menj a beállítások > telefonról > szoftverinformációk > koppints 7-szer a Build számra > ha kéri, add meg a PIN-kódot/jelszót/mintát)

2021. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!