Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Letöltöttem ugye az ios 14-et és ugye ahogy meg akarom változtatni az ikonok képét nem abba az alkalmazásba lép bele amire rányomtam... mi lehet a baj??

2021. jún. 16. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Cseréld le egy normális Androidos eszközre és megoldódik.
2021. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem lehet megváltoztatni az ikonok képét iOS-on

A widgetekkel lehet szórakozni csak.

Melyik appot használod? Vagy melyiket szeretnéd használni és melyikbe lép be?

2021. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint igen a widgetekkel + ugye van az a parancsok “alkalmazás” és annak segítségével meg lehet változtatni az Appoknak a képét vagy hogy is fogalmazzak...és amikor ez megvan akkor ha be szeretnék lépni az alkalmazásba aminek megváltoztattam a képét akkor egy teljesen más alkalmazásba lép be...pl.: rá nyomok a kamera ikonra és a Facebookba lép be..
2021. jún. 16. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:

DrágaJóIstenemAdjErőtHogyNeKüdjekElSenkitAP...ba!

Szóval az iPhoneonon az alkalmazások ikojnai NEM LEHET MEGVÁLTOZTATNI.

Úgy lehet másik ikonnal indítani őket, hogy a Parancsok app segítségével csinál neki egy parancsikont mint ami a windoson is van.

Ezt a parancsikon widgetbe, vagy a főkéépernyőre kirakva más lesz az ikon mint az appé eredetileg volt.

A te esetedben az a legvalószínűbb, hogy a parancsikon nem arra az alkalmazásra hivatkozik amire te szeretnéd, ezért indít el mást appot.

2021. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor új Shortcutot hozol létre, nem csak a képet (új ikont) kell kiválasztani, hanem azt is, hogy melyik alkalmazást nyissa meg, és úgy hozzáadni a főképernyőhöz.
2021. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!