Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung A 40-em vízbe...

A samsung A 40-em vízbe esett, azonnal kivettem, megtöröltem majd kikapcsolt. Egy éjszakát hagytam száradni de másnap reggelre sem lett jobb, egyszer 1 percre bekapcsolt majd megint ki. A sim kártyát ki vettük, de az aksit nem lehet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

#telefon #vízbe esés #nem lehet kivenni az aksiját.
2019. dec. 31. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el szervizbe.
2019. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Hagyod száradni, NEM piszkálod és imádkozol hogy jó lesz. Egy éjszaka alatt nem szárad ki, ha te így bekapcsoltad akkor lehetséges nagyobb bajt okoztál, mint eddig.

2. Elviszed szervizbe, megnézik, és mondanak egy árat, amennyiért megjavítják.

2019. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vidd el egy lézeres tisztításra!De,ha vizesen kapcsolgattad akkor lehet,hogy zárlatot csináltál benne.Akkor kampó gatya...
2020. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!