Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A71 vagy A72?

Samsung Galaxy A71 vagy A72?

Figyelt kérdés

Melyiket éri meg jobban? Megéri ráfizetni kb 20-30.000 Ft-ot az A72-re?


Én a telefonomat igazából social médiákra, fényképezésre, és egy kis játékra használnám.


Szerintetek sok különbség van az A71 és az A72 között, mégéri ráfizetni?

Illetve ti mit gondltok ezekről a telefonokról, mi a véleményetek róla?



2021. jún. 16. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Az A71 jobban megéri az árát
Az A72 jobban megéri az árát
21 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzá tennék, hogy ha játszok rajta, akkor nem olyan nagy igényű játékokkal játszok, csak pl. Color switch-csel és ehhez hasonlókkal. Most igazából egy A20-am van amivel meg vagyok elégedve, csak azért cserélem le mert már belassult, de azon kívűl nagyon még vágyok vele elégedve.

Köszönöm szépen azoknak, akik eddig szavaztak!

Most még egy kicsit az A71 felé húzódom, szerintem azért, mert azt már régóta szeretném, meg olcsóbb, de lehet, hogy az A72 meg jobban megérné, nem tudom még eldönteni.

2021. jún. 16. 23:01
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát igazából az is lenne a kérdés, hogy nagyon sok különbség van a kettő telefon között?

Mert sajnos nekem nem mindegy, hogy 20-30.000-rel több, vagy kevesebb.

2021. jún. 16. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a72, ilyenkor mindig az újabbat vesszük.
2021. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

"Én a telefonomat igazából social médiákra, fényképezésre, és egy kis játékra használnám."

Hehe, ez olyan, mintha azt írnád, hog az autód csak pizzafutárkodásra használnád, és amikor nem arra, akkor cementeszsákot hordasz vele, meg farönköket.

2021. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!