Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Az ára max.80ezer lehet és olyan telefont keresnék aminek:

jó a kamerája,

olyan akkuja van ami sokáig bírja,

és legalább 64Gbos legyen rajta google.

15 éves lány vagyok szoval valami olyan telefonra lenne szükségem ami "nekem való" remélem érthető.Előre köszönöm a válaszokat:)



2021. jún. 19. 13:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ésminél újabb Android rendszer legyen rajta
2021. jún. 19. 13:20
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem akarmilyet veszel 80 000-ert, mindegyik minimum tudja azt amit felsoroltal, de allitom akar 30 - 40 ezeret is talalsz ilyet.


Bar megmondva az oszintet, manapsag csak arban meg markaban van differencia, minoseg mar kb. egy evtizede alig valtozott.


Ja de alljunk csak meg, te azt mondtad hogy 15 eves vagy es valami "neked valo" kene.


Aha!


Szoval azt akarod, hogy olyan telefonod legyen ami sok embernek (foleg a menoknek) van de draga.


Ez esetben kovesd a divatod, es ne legyen szemelyiseged es valaszd a Samsungot, annak frissebb valtozatait.

2021. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
2021. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam hogy menő legyek hanem hogy tudja azt amire nekem kell,ezt főleg azért írtam mert egy 40évesnek másra van szüksége mint nekem
2021. jún. 19. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hogy jonnek ide a 40 evesek?


Amugy meg 40 eveseknek is soknak a legujjabb Iphone-van meg ilyenek, amik jobbak mint amit te 80 ezerert kapnal, bar nem sokkal.

2021. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy ők ilyen ősemberwk lennének de ők általában nem arra használják a telefont hogy képeket csináljanak,játszanak vagy akár tanuljanak rajta.
2021. jún. 19. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

“ Amugy meg 40 eveseknek is soknak a legujjabb Iphone-van meg ilyenek, amik jobbak mint amit te 80 ezerert kapnal, bar nem sokkal.”


Aha! Tavaly óta bent vagy a lakásba amióta kijött a covid? Ja még azelőtt se tetted ki a lábad a házból.

Ha egyszer kimész, nézz körül a buszon, vonaton, utcán, múzeumokban, melyik korosztály milyen telefont nyomkod, majd utána merjed leírni amit írtál.

A másik dolog, hogy “legujjabb” iPhone-nál soha nem lesz egyszinten, sőt közelében sincsenek a 80-200ezres telefonok.

Kérdező, neked meg egy htc desire 20 pro-t vagy xiaomi poco x3 pro-t javasolnék.

2021. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7


Mi ez a fellangolt tamadas?


Megserult az egod hogy masoknak ugyanolyan vagy jobb telefonja van mint neked?


En nem hiszem hogy elozo kommentjeimben szemelyeskedtem volna... de ugy latszik neked nagyon beutott az utolso elotti kommentem.


Egy pszichologust nem artana felkeresned, ennek nem lesz jo vege.


Jobbulast.

2021. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

“ Megserult az egod hogy masoknak ugyanolyan vagy jobb telefonja van mint neked?”

Képzeld, iPhone Xs-em van, nem kell nekem ennél jobb telefon :)

2021. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!