Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha én letiltom valakinek a...

Ha én letiltom valakinek a telefonszámát magyarul nem hívhat és nem küldhet arról a teló számról üzit és hívást akkor azt neki ,hogyan jelzi ki a telefon ? Ez a szám nem kapcsolható ? Nem küldhető üzenet ezt írja ki neki ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Én a sajátomnál egyszer néztem, olyannal aki mellettem volt. Nála ugyan úgy csörgött, csak mintha nem venném fel, de nálam meg ugye semmit nem jelez.

Más meg aki próbálta, nála meg egyszerűen foglaltat jelzett.

Lehet telefon és szolgáltató függő. Haveroddal teszteld le, ha gondolod.

2021. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Lehet telefon és szolgáltató függő"

ezt annyiban pontosítanám, hogy ha te a telefonodon tiltasz le valakit annak semmi köze a szolgáltatóhoz. Tehát a hívásnak be kell futnia arra a te telefonodra ahhoz, hogy a telefon azonosítani tudja a hívó fele. Van ami kicsöngeti, van ami kinyomja. Ezt tényleg teszteljétek le egymás között.

Ha a tiltott ember másik számról, vagy hívószám kijelzés nélkül hív, akkor természeresen jelezni fogja a telefon a hívást.

Lehetőség van a szolgáltatónál is tiltatni számot. Ebben az esetben a te telefonodig nem fog elérni a hívás, mert már a szolgáltató rendszere blokolja. Akkor fogja azt hallani a hívó, hogy nem elérhető... stb.

2021. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Sok telefon a hívás esetén automatikusan elutasítja a tiltott számról érkező hívásokat, és ez azt jelenti, hogy olyan, mint ha kinyomnád a hívást, és foglaltot fog jelezni.

Az SMS-eket pedig egy speciális mappába rakja, amelyről nem kapsz értesítést.

2021. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
speciális mappa ? Akkor ha valaki zaklat engem üzenetekkel akkor arról a telefonszámról levonja a pénzét ? Mivel elküldené nekem ,de én nem vagyok kíváncsi arra az illetőre és telefonszámára. 1 valakit tiltottam le mert este éjfél fele is megcsörget. Akkor már aludni kell ! De mi az a speciális mappa ? Ha én feloldom a tiltást akkor megkapom az üzeneteit ?
2021. jún. 21. 14:32
 5/11 anonim ***** válasza:

" magyarul nem hívhat és nem küldhet arról a teló számról üzit és hívást "

Tévedésben vagy.

Nála minden változatlanul fog működni. És ha ő már találkozott ilyennel, tudni fogja hogy letiltottad, nem ördöngősség rájönni.

Ugyanis a GSM rendszer működésébe a tiltásod nem szól bele, az csak az androidon belül játszódik le. Azt is tudni fogja ugyanúgy, hogy a küldött sms megérkezik hozzád, ha kézbesítési jelentést állít be.

Tehát ha azt akarod tettetni, hogy -Nahát, hívtál, meg sms-t küldtél, és nem is tudok róla-, az elég átlátszó lehet, csak magad buktatod be vele.

2021. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az úgy van (Legalább is Huawei mobilok esetén), hogy ha megnyitod a gyári üzenetek appot, akkor jobb felső sarokban van az "Egyebek" gomb.

Ha ezt a gombot megnyomod, akkor előjön mindenféle lehetőség, amelyek között van egy olyan, hogy "Tiltottak".

Amennyiben ezt a mappát megnyitod, eléd fognak tárulni azok az üzenetek, amelyek a letiltott számokról érkeztek.

2021. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ötös de ,nem az a lényeg,hogy ő tudja e mert sejtettem,hogy tudni fogja ,de hagyjon már aludni a köcsögje :D De az a lényeg,hogy nem jelzi ki nekem. Vagyis ne csörögjön már nekem. Ne kelljen már lenémítanom minden este a telót. Ha én letiltom akkor arra szólt a kérdés,hogy neki mit fog kijelezni.
2021. jún. 21. 14:48
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha én letiltom akkor arra szólt a kérdés,hogy neki mit fog kijelezni."

Foglaltat a hívásra, az sms pedig elkülésre kerül mint egyéb esetben.

2021. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lényeg az megvan szerintem,hogy mi szükség van a tiltásra. Ne zaklasson. Mondtam egyébként neki,hogy ne hívogasson olyan időben ,de azt mondta nem tud mit tenni ez ellen. Bepiál és beszélgetni akar. Velem alvásidőben ne beszélgessen. Jó dolog a mobilszám tiltása én azt mondom. Be sem kell sehová sem mennek . Magadtól meg tudod ezt tenni. Nekem androidosom van.
2021. jún. 21. 15:04
 10/11 A kérdező kommentje:
' be sem kell sehová sem mennek ' Menned pontosítok is.
2021. jún. 21. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!