Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mikorra várható...

Szerintetek mikorra várható az iPhone SE Plus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pletykálnak egy nagyobb iPhone SE-ről, amit iPhone SE Plus-nak hívnak a “rumor” körökben. Ti mit gondoltok? Őszre várható lesz, vagy inkáb 2022-ben? iPhone XR-ről szeretnék majd váltani, a jelenlegi “render” képek nagyon tetszenek, és kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok róla:) Köszi

2021. jún. 21. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Az XR-t és a 11-t még forgalmazza az Apple.

Ergo 99% hogy valamelyik a kettő közül kerül átnevezésre SE+-nak.

Hiába fogsz váltani, ugyanazt fogod kb kapni.

2021. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt nem hinném hogy egy meglévő készüléket csak úgy átneveznének.

Persze, nem lesz túl sok újdoonság, de a jelenlegi XR-emnek beégett a kijelzője, akksija haldoklik, el tudnám passzolni kb. 50-ért és az SE Plus érdekelne. Ezért kérdeztem hogy mikorra várható. Sok helyen olvastam hogy 2021 második felében, máshol 2022 tavaszát. A tavasz reálisabbnak tűnik nekem, mert az SE-t is 2020 tavaszán dobták piacra.

2021. jún. 21. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

"Azt nem hinném hogy egy meglévő készüléket csak úgy átneveznének."

El vagy tévedve mint Bear Grylls az Aondokban! :D

Az SE mi is volt? 5, 5s készüéólékházban egy 2 generációval későbbi belsőség

Az SE2 mi is volt? Egy iPhone 8 házban egy A13 SoC vagyis kb iPhone 11/11 pro.

Ha lesz SE2 akkor az kb a 11, Xr környéki hardvert fogja megkapni.

hidd el, hogy csak a te kedvedért, azért, mert a te telefonod épp haldokli nem fognak kiadni semmiféle újdonságot.


"a jelenlegi XR-emnek beégett a kijelzője, akksija haldoklik"

ja ponz ezért csak neked ki fognak adni egy új sorozatot mi? normális vagy? :D Magyarország fent sincs az Apple térképén. Pláne nem senkiházi lóf..jóska senki gazdagrétről aki épp telefont váltana.:DDDDD


"Ezért kérdeztem hogy mikorra várható."

csütörtökre b..meg! Csütörtökre!!

2021. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
#3 Akkor lenne átnevezés, ha ugyanabba a készülékházba ugyanaz a hardver kerülne. Például, ha a SE 2020 (Nem SE2, mert olyan nincs) az iPhone 8 háza mellé ugyanúgy az iPhone 8 hardverét is kapta volna meg, de mivel ott váltottak a 11 Pro hardverére, így nincs szó átnevezésről. Szimplán csak felhasználtak egy régebbi kompaktabb házat az új hardverhez. Egyébként meg attól, hogy nem értesz egyet valamiben, attól még kevésbé tirpák módon is leírhatnád a véleményed. Nem kell rögtön nekiugrani a kérdezőnek. Teljesen normálisan kérdezte, hogy ha esetlegesen igaz lehet a pletyka, akkor szerintünk mikor jelenhet meg az új iPhone SE.
2021. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3: Kicsit sem voltál bunkó, de én is félreértettem dolgokat. Nem azt várom, hogy miattam dobjanak ki egy új telefont. 10 éve használok Apple készülékeket: iPhone, Apple Watch, Mac, Homepod.

Nem ma vettem meg az első iPhone-om, ismerem annyira az Apple üzletpolitikáját, hogy Magyarország nem számít túl sokat a költségvetési diagrammon. Csak teljesen normálisan megérdeklődtem hogy ti mit gondoltok róla, neked természetesen anonymus módon is sikerült parasztnak lenned, amihez jár a taps.


4: Köszönöm a segítséget, pacsi! :)

2021. jún. 21. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!