Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikorra varhato az iphone...

Mikorra varhato az iphone 8/7s megjelenese?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, ha ez a kerdes mar millioszor volt felteve, de en nem nagyon talaltam ra biztos forrasbol valaszt.

Ez a keszulek is szeptemberben fog megjelenni vagy majd csak 2018 kornyeken? Hallottam, hogy az apple mar ebben az evben nem akar tobb mobilt kiadni, de nem tudom mennyire igaz ez.



2017. júl. 27. 22:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Szeptember vége, október eleje.
2017. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt :D
2017. júl. 27. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, rendelheted a tengerentúlról is, de nem lesz ám olcsó mulatság...
2017. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nagyon szívesen, de azt jósolják az okosok, hogy egy kis gikszer van az apple háza táján, mármint iphone részlegen.
2017. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 nem all szandekomban, oktober november korul tervezem venni a telot, addig csak kijon Magyarorszagra, ha tenyleg szeptemberben jelenik meg :D

#4 Ezt en is olvasgattam, ezert vagyok bizonytalan :/

2017. júl. 27. 23:13
 6/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
58%
Akinek esze van elereszti az iphonet...jubileumi kiadásos minden lényeges újdonság "majd jövőre" hülyítő cég semmilyen cuccal :D
2017. júl. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso, nem ez volt a kerdes, es nem voltam kivancsi a velemenyedre :)
2017. júl. 28. 18:36
 8/8 anonim válasza:
Összel
2017. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!