Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy core prime...

Samsung Galaxy core prime készüléken is bekapcsolódik a roaming?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán szeretnék Romániába utazni és van egy Samsung Galaxy core prime készeülékem, ami már egy régebbi telefon. Lecserélni nem szeretném. A kérdésem, hogy ezen a készüléken is be fog kapcsolódni a roaming? Vagy nekem kell a beállítanom?
2021. jún. 22. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Még a régi Nokia 3310en is bekapcsol a roaming, ha a szolgáltatónál bekapcsoltatod.
2021. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy nekem kell a beállítanom?"

Az engedélyt neked.

A többi megy magától.

2021. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Telenoros vagyok, ahogy elhagyjuk a határt már bekellene kapcsolnia.

Az adatroamingot a telon bekapcsoltam. Már csak reménykedek, hogy majd tudom használni.

2021. jún. 22. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb tarifa esetében a roamingszolgáltatás használatához nem szükséges semmit aktiválni, teljesen automatikusan működik. Azonban vannak kivételek: egyes tarifáknál (Hipernet Home csomagok) az ügyfélszolgálaton keresztül kérhető az adatroamingolás engedélyezése, illetve más tarifák adatkeretei csak belföldön használhatók, mint a Digitális Jólét tarifacsomagok, adatjegyek. Erről érdemes időben, utazás előtt tájékozódni a Telenor honlapján vagy ügyfélszolgálatán.


A Telenor ügyfélszolgálatát külföldről a +36 20 200 0000 számon kell tárcsázni; a belföldön non-stop hívható 1220-as szám külföldről nem érhető el.

2021. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha teleheted, inkább vegyél helyben egy Orange simet, olcsóbb lesz, kb 3000 forint.
2021. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!