Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek szerint a mobilnetes sim...

Ezek szerint a mobilnetes sim kártyának is van telefonszáma?

Figyelt kérdés
Meglepődve értesültem róla e-mailben, ahol fel van tüntetve egy telószám nagy meglepődésemre. Kaptam is sms-t a szolgáltatótól a netes kártyámra. Csak eddig épp a hívószámat nem tudtam, de még az se, hogy van.

2021. jún. 22. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van. A GSM rendszer sajátossága.
2021. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
SMS-t tudsz rá küldeni.
2021. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak néztem, hogy mi ez a telószám, mert én nem ismerem, de egyértelmű, hogy a netes kártyámé.
2021. jún. 22. 12:35
 4/6 anonim válasza:
100%
Igen hiszen a szolgaltató a szamlát a telefonszám alapján azonosít.
2021. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az nekem soha nem volt tiszta hogy mennyi sms-t küldhetek. Időnként küldtem egy párat róla, de soha nem volt magasabb a havidíj.
2021. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk az nekem soha nem volt tiszta hogy mennyi sms-t küldhetek. Időnként küldtem egy párat róla, de soha nem volt magasabb a havidíj."

talán ha megnéznéd az előfizetői szerződésen hogy mi a díjcsomag neve és ha fellapoznád a díjszabást akkor még az is elképzelhető hogy ki is derülne....

2021. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!