Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2021-ben megérné Iphone 11-et...

2021-ben megérné Iphone 11-et venni?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első iphone-om, a mostani Samsung telefonom kicsivel több mint két éve van csak meg, de már csomó baja van, ami miatt muszáj lesz lecserélnem. Egyik ismerősöm nemrég váltott androidról iphone-ra, ő ajánlotta hogy én is tegyek így, mert azt mondta, hogy az iphone-ok nem fognak így tönkremenni mint a samsungom. Igaz ez? Megérné 2021-ben egy Iphone 11-et venni első Iphone-nak?
2021. jún. 22. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy meg, sőt szerintem a legjobb választás.Nekem is 11em van.😁
2021. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Csak a szoftverét rontja el a frissítés parevente
2021. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Igen, bár hozzáteszem a 11 Pro jobban megéri.

Üzemidő miatt érdemes hozzátenni mert ebben csalódhatsz a legjobban.

Amúgy tegyél próbát, van egy csomó írás ebben a témakörben, ha nincs nagy kompromisszum számodra akkor nem ér váratlan meglepetés.

2021. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
49%
Iphone nál nincs jobb, nekem is 11 esem van, azelőtt 7 esem volt, 5 , 4
2021. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Igen
2021. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Nos, nekem múlt hónapig Xiaomi volt, előtte Samsung. Kíváncsiságból vettem egy iPhone 11-et. Egy valamit bántam meg, hogy nem előbb tettem. Ment is a kínai a kukába. Az iPhone minden téren jobb, mint amit eddig használtam. Teljesen jó a 11. A 6S sem mai darab, mégis megkapta a legújabb frissítést. Az LCD kijelző miatt szokott puffogás lenni, de én nem látom rondának a kijelzőt, ez minőségi. LCD és LCD között is van különbség. Akku idő nem rossz. Kamera, hangzás szuper. Semmi okom panaszra.
2021. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen meg.
2021. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!