Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire körülményes telefonró...

Mennyire körülményes telefonról (iphone 11 pro max) felvételi konferencia hívást több szereplővel lebonyolítani? Vagy érdemesebb beszerezni fülest és kamerát?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nem körülményes
2021. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolom érdekes valami tartót venni addig ugye?

Plusz, ha nincs fülesem az okozhat problémát? Pl, ha beszélnek és hallják a mikrofonomból?


Bocsi, hogy buta vagyok ehhez, de évek óta nem használtam skypeot. Akkor sem ilyen célra.

2021. jún. 10. 15:35
 3/5 BeefEater ***** válasza:
Egy csendes szobában letámasztod (horizontálisan) és kihangosítva beszélsz. Ha van számítógéped rendes kamerával inkább arról menj be (a kamera magasabban van, nem az orrlyukadat fogják nézni az interjúztatók) de normális helyen ezzel nem foglalkoznak.
2021. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor, ha már legalább ezen múlik a következő néhány évem és még lehet az online oktatás marad jövőre is lehet jobb azt a pár ezret rááldozni.


Gondolom elég ehhez egy olcsóbb kamera is.

2021. jún. 10. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mennyire körülményes telefonról (iphone 11 pro max) felvételi konferencia hívást több szereplővel lebonyolítani?"

nem az


"Vagy érdemesebb beszerezni fülest és kamerát?"

kamera van a telefonban 4 db... mennyi kell még? ha régebben vetted a 11PMt kkor még fülest is kaptál hozzá. De anélkül is ok.


"Gondolom érdekes valami tartót venni addig ugye?"

igen.

mondjuk én megoldottam egy szikével egy és rovarirtós kupakkal :D

[link]

legyél kreatív! mindent fel lehet használni telefontartónak! A tartót úgysem látják! Lehetőleg szemmagasságban legyen, úgy természetes. Figyelj a háttérre is! Ha mondjuk a mosatlan gatyáidat látják mögötted az nem a legjobb! :D

De vásárolni lehet, Dunát lehet velük rekeszteni.

nekem ilyen van: [link]


"Plusz, ha nincs fülesem az okozhat problémát? Pl, ha beszélnek és hallják a mikrofonomból?"

nem okoz ha elég csendes a hely.



"Bocsi, hogy buta vagyok ehhez, de évek óta nem használtam skypeot. Akkor sem ilyen célra."

semmi gond, azért vagyunk, hogy segítsünk egymáson! :)

2021. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!