Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a védelemr...

Mit gondoltok erről a védelemről ?

Figyelt kérdés
Telefonomra általában üvegfóliát szoktam rárakatni a védelem miatt. De egyik haverom aki egy mobilos boltba dolgozik ajánlott egy újfajta védelmet ezt a Devia fóliát. Valami hidrogéles valami. Ezek a fajta fóliák mennyire megbízhatóak ? Egyáltalán védenek valamit ?

#Devia
2021. jún. 22. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég az üvegfólia, szerintem csak rád akarta sózni a haverod, hogy olyat vegyél
2021. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az uvegfolia semmit nem er. 2 telefonomon is volt, mindketto leesett tul magasrol, a folia, meg a telefon is szettort.
2021. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nem új fajta. Csak nem kell ezer félét készleten tartani, hanem egy ilyen gép kell, és kivágja azonnal amilyet csak akarsz.

Nem kell 80 polc, meg készletinformáció.

Egy asztal elég.


https://www.youtube.com/watch?v=WL4V2NArQT0

Én a saját telómra pl. tabletra való fóliát vettem, mert 5 db volt 2 dollár. Aztán egy lapból kivágtam 4 teló méretűt.

Azaz lett 600 forintért 20 db fóliám, darabja 30 forintért.

2021. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*nem tul magasrol.
2021. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak karcolás ellen jó.

Tok kell a leejtés ellen.

2021. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vettem hasonló fóliát, kemény 7000-ért. Egy rakás szar volt, ha leesett vagy megnyomódott, a mélyedés ott is maradt a fólián.

Ráadásul ha a boltos béna hozzá, akkor szarul fogja felrakni és levegős lesz a széle.

Ne áldozz ennyi pénzt ilyenre.

2021. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!