Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan szoktatok telefont...

Honnan szoktatok telefont vásárolni? Honnan éri meg?(iphone)

Figyelt kérdés
Telefon vásárláson gondolkodom, de nem igazán értek hozzá, nem tudom milyen oldalakról lenne a legjobb venni, árat és minőséget is tekintve.

2021. jún. 25. 08:09
 1/5 anonim válasza:
69%
en media marktba vettem az elozot is es most is ott fogom
2021. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Telekom vagy használtat hardverapróról.

Megérheti a használtat is, én pl tavaly decemberben vettem 12 Mini-t Telekomnák 290 E Ft- ért, kollégámnak 1 hónapja találtam a hardveraprón ugyanilyen telefont 180 E Ft-ért, ez mondjuk ritka, hogy hibátlan és ennyivel olcsóbban, de ki lehet fogni. Régebben is vettem használtat, megbízható eladót kell keresni.

2021. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Független valamelyik megbízhatónak vélt webshop-ból.

iPhone-t biztosan hivatalos viszonteladótól mert akkor 3 év garancia jár.

2021. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Én a Media Marktben szoktam telefont, laptopot, meg mindenféle kütyüt vásárolni.

2021. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Én Euronics-ben vettem, néha nagyon jó akciók vannak, olyankor érdemes.
2021. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!