Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van iPhone 12...

Mi értelme van iPhone 12 pro-t vásárolni pl ha valaki csak facebookozik meg messengert meg tiktokot ilyesmit használ?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves lány ismerősöm és meg van őrülve az iphone telefonokkal mert,hogy milyen jók is azok eddig egy 8 as volt neki amit szarrá tört kétszer is egyszer kész akarva is.Szóval most van nála egy huawei telefon és megállapítása szerint szar az android csak az iphone a jó.Mondjuk a huawei telefonokat én sem csípem az igaz.De miért dobnak ki olyanra emberek pénzt amit egy kicsit sem tudnak kihasználni?

2021. márc. 28. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
66%
Ne is törődj ilyen apróságokkal, míg nem tőled kérnek rá pénzt.
2021. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted hogyan és mivel lehetne kihasználni a 12 prot? Lehet elég lett volna neki a sima 12, vagy a mini
2021. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
55%
Aki hosszú ideig akarja használni a telefont, annak lehet érdemes még ha csak ezekre is használja de akkor se a prot, az nem feltétlenül éri meg
2021. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:

3/


Én nem egy androidost tudok aki hosszú évekig használta vagy használja a telefonját.

2021. márc. 28. 20:59
 5/76 A kérdező kommentje:

2/


Mondjuk ha jó a kamerája fotózás,vagy játékokkal a hardvert vagy egyéb más dologgal.

2021. márc. 28. 20:59
 6/76 anonim ***** válasza:
55%

Én is négy évig használtam egy Huawei P9 Lite-ot de totál be volt lassulva, már két év után is belassult. Tehát ha nem lassul be már jó, meg azért ha megnézed átlagban több a régi iphone-os mint az androidos és a régi iphone-okat jobban eltudod adni mint egy androidost.

Ismerősöd nem is fotózik vele egyáltalán?

2021. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
72%
11em van az bőven elég.Viszont én is csípem az iPhonokat.
2021. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

6/


De,szelfizik :D Én nem szeretem az iphone telefonokat de mindegy is én nem is fogok venni használtam párszor de nem jött be.Használtan meg végkép nem vennék.

2021. márc. 28. 21:15
 9/76 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is iPhone 11-em van és én sem csinálok semmi mást rajta ... csak azért vettem meg mert akkor épp volt rá pénzem és úgy gondoltam milyen jó ... múltkor annyira felb#szott mert lezárulta magát , mivel többször rossz jelszót ütöttem be rajta és úgy földhoz vágtam hogy nemigaz
2021. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:

9/


Jól törik mi? :D Neked is pont iphone kell sznobság :)

2021. márc. 28. 21:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!