Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung A50 telefonom nem...

Ájtatosmanó kérdése:

A Samsung A50 telefonom nem kapcsolt be egy frissítès miatt,megcsináltattam.Most pedig a letöltött csengőhang helyett az èrtesítès hang szól amikor hívnak. Nem szeretnèm elvinni megint orvoshoz,mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ezer oka lehet de a beállításokban lehet eltünt a csengőhang beállítás, vagy a csengőhang is... Lehet teljesen lenullázták a rendszert...
2021. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"mi lehet a baja?"

be van állítva a csengőhang?

2021. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom nem a gyári romot rakták vissza, mert a gyári rendszer tartalmaz beépített csengőhangokat!
2021. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Be van állítva igen, egy Bob Marley dal,ki is írja,de nem játsza le ès erre beállítottam a sim2-nè ès úgy szól a dal,de csak 1 kártyám van benne
2021. jún. 28. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor most jó?

mert ha igen, akkor egyszerűen csak nem az elsőbe, hanem a második sim-helyre raktad be a kártyád

2021. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerencsère nem kellett lenullázni a rendszert akkor.

Ez vajon vicces?-te mondtad jól köszönöm!!!Amikor kèszen lett a telefon rossz helyre tettem a kártyám,nem figyeltem,örültem hogy kèszen van.

Már rendben van,köszönök mindent!

2021. jún. 28. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!