Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik márka telefonjának...

Béem kérdése:

Melyik márka telefonjának megbízható a hálózata?

Figyelt kérdés
Valószínűleg bután, laikusan teszem fel a kérdést. Középkategóriás Samsungot használok, és sokszor előfordul, hogy nem jól hallanak, vagy én hallok akadozva. A többi márka (pl. xiaomi, huawei) hasonló árkategóriás mobiljai jobbak ebben?

2021. jún. 30. 11:43
 1/9 anonim válasza:
12%
iPhone
2021. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem írni, hogy iPhone nem érdekel. (Bár a középkategóriából talán ki lehet következtetni, ha valaki tényleg segíteni akar.)
2021. jún. 30. 11:50
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg a mobilszolgáltatóddal, térerővel van a probléma. Xiaomi-t amúgy nem ajánlom, ha cserélni szeretnél, 1 éve szenvedek a hibákkal teli szoftverükkel, mindig van valamilyen probléma vele.
2021. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
évekig egy alsó-közép kategóriás samsungom volt, és sose volt ilyen baja. Ez nem a készülék hibájából ered.
2021. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 qkker1 ***** válasza:
100%
Nokiával nekem sose volt gondom, régóta arról híres, hogy gyenge térerővel is jól működik, nem mellékesen most jelentek meg az alsó középkategóriás telefonjai.
2021. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Telekomos vagy?

Mert az utóbbi időben írták is, hogy hiba van a mobilhálózatukkal, lehet nem a telefonoddal van probléma

2021. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hopp, akkor ez lehet a probléma. Igen, telekomos. Köszönöm! Mindenkinek!
2021. jún. 30. 12:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"akkor ez lehet a probléma"

biztos is, én is telekomos vagyok, egy S10+-t használok, és mostanában gyakran tapasztalom, hogy még nagyvárosban is képes eltűnni a mobilnet.

2021. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Telekom, Huawei cuccok, mobilnet 0-24 hasít, 120-150 Mbit/sec átlag letöltés.


(Esztergom)

2021. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!