Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hisuite: Hol vannak a jegyzett...

Hisuite: Hol vannak a jegyzettömbbe írt jegyzetek és meg tudom-e nyitni gépen?

Figyelt kérdés
Mert így sokkal-sokkal gyorsabb lenne az 50+ jegyzetet átmásolni gépre, minthogy e-mail-en elküldözgetem magamnak.

2021. jún. 30. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A hisuite-val készített biztonsági mentést nem tudod megnyitni. Az csak arra van, hogy rátöltöd a telefonra és kész.

Ha be van kapcsolva a szinkron a Huawei Clouddal, akkor ott viszont megtalálod őket: [link]

2021. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Most létre hoztam egy huawei cloud fiókot és a telefonon nincsen cloud opció. A felület megjelenik azt adataimmal, de cloud opció sehol sincs.

Lehet, hogy azért, mert régi android rendszer van rajta?

2021. jún. 30. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem

bemész a beállításokba, bejelentkezel a huawei fiókoddal, utána ott lesz a cloud

2021. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam: "a telefonon nincsen cloud opció" [link]
2021. jún. 30. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!