Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baj a telefonnal?

Mi a baj a telefonnal?

Figyelt kérdés

Bizonyos alkalmazásokban, ahol sötétebb a kép, a képernyő szélén nagyon halványan látni a billentyűzetet, és van egy világosabb pont is, ami eddig nem volt. Ilyen pont legutóbb egy régi tableten volt, de az már vagy 4 éves volt akkor. Ez a telefon kb másfél, nem értem mitől lett hirtelen ilyen. Újraindítás nem segít.

Huawei P40 Lite E



2021. jún. 30. 15:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És nem csak az, közben észrevettem, hogy a felső sáv is ott van halványan, 1 zázalékkal többet mutat mint most.
2021. jún. 30. 15:28
 2/18 anonim ***** válasza:
Kijelző beégés. Nem tudom hogy mennyire javítható vagy ilyesmi, enyém is ilyen de még nem néztem utána.
2021. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek hogy bele égett a képernyőbe a billentyűzet és a többi,nekem is olyan pl az instagram főmenü "szivecskeje" meg a + jel is.El kell vinni a szerelohoz vagy venni egy uj telefont ha nagyon zavar:/
2021. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2021. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Halkan megjegyzem, hogy ez nem amoled kijelző, szóval beégésről itt teljesen baromság beszélni. IPS kijelzőnél nincs beégés. Valami más lehet a háttérben. Gondolom még garanciális, vidd be egy márkaszervízbe.
2021. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Halkan megjegyzem hogy nem csak amoled kijelző tud beégni. Szóval teljesen baromság volt ezt leírni.
2021. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor nézz utána a dolgoknak. IPS kijelző nagyon maximum ideiglenesen tud "beégni" de az is eltűnik rövid időn belül. Plusz ehhez az ideiglenes beégéshez is hónapokat kéne úgy hagyni a kijelzőt, normál használat mellett konkrétan képtelenség.
2021. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Közöld már ezt légyszíves a telefonommal is hátha észhez tér és megjavul, mert hát nem éghet be.
2021. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor itt a válasz, idézem:


"Actually it's physically impossible for an LCD to get screen burn.

LCDs suffer from a something similar - which is called image persistence, a static image causes a parasitic capacitance to build up which prevents the liquid crystal molecules from returning to their normal relaxed state. The good news is that it's reversible and can be performed by an end user.

It can usually be recovered by displaying a full white screen and depending on the severity of the persistent image it can be recovered in as little as an hour."

2021. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

az lcd nem tud beégni, teljesen hülyeség idekeverni

itt szellemképesedésről van szó, ami egyszerűen orvosolható akár egy ilyennel is:

https://www.youtube.com/watch?v=VDchNc3pZdA

2021. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!