Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmiből mely telefonok...

Redmiből mely telefonok amelyek olcsók, viszont 2 évig minimum bírják?

Figyelt kérdés

60ezer forintot "aldoznék" rá. Azért írom hogy minimum, mert szeretném, ha sokáig bírná, viszont fontos hogy minőségi legyen és ne menjen hamar tönkre. Más telefon márkát is elfogadok, amit ajánlotok, kivéve az ipehonet.

Mielőtt írná valaki, hogy ha csak telefonálásra szeretném akkor 6 évet is kibír, én szeretnék rajta játszani is, zenét hallgatni stb.

A mostani telefonom egy Huawei mate 10 lite, akciosan vettem 70ért. 18 vagy 19-ben. Nem a telefonnal van a baj, hanem magával a külső állapotával.

Köszönöm a válaszaitokat.



2021. jún. 30. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy nem szeretném megjavítattni, mert annyi pénzből már egy újat vehetnék.
2021. jún. 30. 17:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Poco X3 NFC megérné mindenképpen, olcsóbban Redmi Note 10.
2021. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre a változatra gondoltam persze, kicsit túllépi a keretet:

[link]

2021. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én redmi note 7 telefonom kb 2 évet ért meg javíttatás nélkül. Nemrég cseréltek benne akkumlátort 10 ezerért. ( Felpuffadt az aksi)

Most egyenlőre jó.

2021. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!