Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A LEGJOBB FÉNYKÉPEZŐVEL...

A LEGJOBB FÉNYKÉPEZŐVEL felvértezett telefonok melyek? Az LG G3, vagy G6 szint minimum elvárás!

Figyelt kérdés

HTC 10-t ne is említsétek, alaposan utánanéztem a tesztképeknek, borzalmasan rossz fényképeket készít! :D


Lásd: a mobil teljes méretű tesztfotóit. Kiemelten ajánlom (ebben a valós méretben) megtekinteni főként a fákat.


Mint valami tíz évvel ezelőtti pixeles, mindent elmosó gép "munkája" a végeredmény...


Az nem érdekel, hogy néhány embernek állítólag nem tetszik az LG G3/G6 fényképezőrésze, mert egyenlőre a végeredmény a G sorozatot igazolja.



2017. dec. 26. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Mért nem FÉNYKÉPEZŐ GÉPET veszel, ha fényképezni akarsz?
2017. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Google pixel 2, Samsung galaxy note 8
2017. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

LG G5


A képminőség nagyon jó, ami megszokott az LG-től, ráadásul a maximális 16 MP-es felbontásnál 16:9 arányban készülnek a képek, ami nagyon ritka kombináció!

Viszont a lényeg, hogy a hátlapi 2 kamera egyszerre tud működni: a 16 MP-es szenzor adja a kép felbontását, hogy minél részletesebb legyen, a 8 MP-es szenzor pedig 135 fokos nagylátószögű, hogy minél több dolog ráférjen a képre.


Nézegess róla tesztképeket a Mobilarénában, szerintem nagyon szuper!


Viszont a G3 és G6 kameráját nem mondanám jónak, sokkal inkkább még a G4 szuper, vagy még Samsung Galaxy S7/S8 variánsok, illetve az Asus Zenfone 3-as és 4-es széria.

2017. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi a gond a HTC 10-el?

Ugyan az a szenzor van benne mint a Pixel-ben, nagyon szép képeket lehet vele lőni.(HDR+ is megoldható, Google Camera app-al)

Amúgy miért magasztalod ennyire a G3 és G6 kameráját?

Most én is kezdjem el ezt a Nexus 5X-el?Mert eddig akármilyen csúcstelot tettem mellé az összeset körberöhögte kamerában.Míg a G3 nem valami nagy durranás, a G6 meg elég gyenge szerintem.

Amúgy ez az egész azon múlik hogy milyen szakértelme van a fotósnak, mert ha valaki nagyon vágja a témát hidd el hogy azzal a szidott HTC 10-el is olyan képeket lő hogy te azt se tud hova köpj...

Amúgy teljes méretben, összképben pedig jelenleg a legjobb az U11, és ez tény.

Nézz fel bármelyik nagyobb fotós oldalra, más szempontból lehet hogy jobb egy Pixel 2 vagy egy S8 de ebben nincs nagyon ellenfele.

2017. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3.Hol a Pixel 2, az U11, V30, iPhone X.

Azok sokkal jobbak mint a G5.

Zenfone 4 szintén nem valami nagy durranás.

2017. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Ha már a G3 és G6 lett említve, akkor a válasz is egyértelmű: G4 és G5. Az LG G-sorozatú modelljei közül ezek kamerája az etalon.

Ezeken kívül a Huawei/Honor Leica-objektíves típusai illetve a Zeiss-el szerelt Nokiák is szóba jöhetnek.

De olyanb hogy "a legjobb" nem létezik. A csúcskategóriában közel azonos teljesítményű kamerákat találni; van olyan felhasználási terület, amelyen az egyik egy hajszálnyival jobb, más területeken a másik...

2017. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!