Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi éri meg jobban? Drága, de...

Mi éri meg jobban? Drága, de jó telefont venni, és fizetni honaponta x összeget, vagy olcsóbb telefont venni amit egyszerre megfizet az ember és majd kiderul milyen lesz a telefon stb?

Figyelt kérdés

Mármint jó oké, a drágább jobb mert minőségibbet kap az ember általában, de szerintetek melyik éri meg jobban? Ellen és mellette érveket szeretnék kérni.

És illetve a huwei illetve Samsung telefonok szerintetek jók? Meddig bírják?



2021. jún. 30. 23:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Alsó kategóriávan nem számolhatsz hosszú távra. Valószínűleg menni fog, csak nyűg lesz használni.

Itt az a kérdés, hogy hány évre veszed.

1-2 évre jó az olcsó. 2-4 évre középkategória még elmegy, de 4+ évre érdemes a felsőkategóriából válogatni.

2021. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 vantel ***** válasza:
20%
Kinéznek,vedd a drágát részletre,kérj kölcsön,élj szüleid nyakán.
2021. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mivel egy "drága" telefont nem tudsz megengedni magadnak egyösszegben, ezért inkább középkategóriás telefont vennék a helyedben. Ha a középkategóriás is drágának számít, akkor nézz szét a Xiaomi olcsóbb telefonjai között, nagyon jó az ár-érték arányuk.
2021. júl. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2. Te hülye vagy.

3. Mi lenne akkor ha részletesen fizetnem a telefont? Mi a baj azzal?

2021. júl. 1. 00:50
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben van fix havi bevételed és nem kell nélkülöznöd azt a részletet akkor semmi.
2021. júl. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
30%

Azt éri meg jobban ami kevéssé viseli meg a pénztárcád.

Maradjunk annyiban h bármilyen telefont is veszel, maximum kb 3évvel számolhatsz. Azután ha nem is megy tönkre, zavaróan használhatatlan lesz, nem fog jól funkcionálni. Sajnos ez így van megcsinálva már..Nem bírnak többet ezek a telefonok.Sok szoftverfrissítés meg ilyenekkel direkt cseszik tönkre őket.

Igazából értelmetlen a kérdésed. Nyilván egy erősebb telefon jobban megéri, jobb a kamerája, gyorsabb stb. Az más kérdés hogy vannak túlárazott szarok, és vannak már mondjuk 100-110 ezerért is szinte felsőkategóriának megfelelő telefonok.

De az hogy te részletre veszel egy drágábbat, vagy egyben egy olcsóbbat, hát itt nincs ilyen hogy melyiket éri meg jobban.

Amit kitudsz fizetni.

Kiszámolod hogy a részlet mennyire jönne ki összesen, meddig kell fizetni. Arra a intervallumra van-e biztos beveteled, nem-e befolyásol anyagilag.

De én nagyon drága telefont már nem vennék, pont amiatt amit leírtam,ugyanúgy bedoglenek.

Én szerintem egyben fizetnék ki egy 100-110k árkategorias telefont. Ajánlom mondjuk a Redmi Note 10 Pro telefont. Ezek a XIOAMIK nagyon jók ár érték arányban.

De tényleg azt neked kell tudni hogy mennyit használnad a telefont, mire kell, illetve hogyan állsz anyagilag.

2021. júl. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
De 60-70-80 ért is vannak már nagyon jó XIAOMI telefonok, Redmi Note 8 , 8 Pro, stb.. Azokat is megéri egybe.
2021. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem 220 eurós telefonom van nem részletre vett én telefont mindig független veszek és csak olyat amit ki tudok egybe fizetni részletre semmit .
2021. júl. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én kozeparon 100e Ft körül veszek. Ez jó 2 évre tuti.

Így mindig friss aksis alapvetően jo és gyors telefonom van.

Jó lenne 6 évig megtartani de akkor 3 év múlva egy lelakott vacakkal kinlodnek, lepusztult akksival, hiába volt 2-300e Ft. Egy 3 éve 300e ft os telefont egy mai 100e ftos legyőzi.

2021. júl. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Itt azért sikerült összeírni pár hülyeséget. Egy felső kategóriás telefon mindenféle nyűg nélkül kibír minimum 4, de inkább több évet. Lásd: iPhone 6s, 2016-ban jelent meg és a mai napig simán használható. Igaz már nem olyan fürge, mint új korában, de még jó, és még az új op. rendszert is megkapja.
2021. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!