Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Spotify, Netflix, HBO GO...

Spotify, Netflix, HBO GO letöltés memóriakártyára lehetséges?

Figyelt kérdés
Természetesen itt most a tartalomra gondolok, nem magára az alkalmazásra, tehát a zenéket, sorozatokat és filmeket le tudom e tölteni közvetlenül a memóriakártyára, hogy ott foglalják a helyet, ne a telefonon.

2021. júl. 1. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Sajnos nem, mert ezek a programok a saját gyorsítótárukat használják a tartalmak tárolására, mivel ezek a dolgok titkosítva vannak, úgy, hogy csak az adott alkalmazás tudja megnyitni őket.

2021. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem lehetséges!

a többi cuccaidat tedd át memkártyára

2021. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Spotify beállításaiban be lehet állítani, hogy hova mentse a zenéket amiket ha kéred letölt,és akkor offline hallgathatod. Persze attól még csak a saját lejátszója tudja lejátszani, tehát magaddalvinni nem tudod pl a kocsid fejegységébe.

A többit nem tudom, mert nem használom

2021. júl. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, nem is úgy értettem hogy ha kiveszem a memóruakártyát rajta marad minden letöltés, csak hogy szimplán oda mentse :) Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 2. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!