Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonnal vagy a kártyával...

A telefonnal vagy a kártyával van a baj?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy a5 2016 telefonomba tettem egy 32gb-os memóriakártyát de mostanában ha a kártyára töltök le valamit akkor azt írja ki hogy nem megfelelő a formátum vagy hogy nincs amivel kezelni tudná. Ez alól esetleg a képek kivételeg de a hangok, videók és a kicsimagolandó fájlok esetében mindig ez van.

Ám ha az eszköz mamóriájára vannak letöltve akkor nincs semmi probléma, viszont ha azokat át akarom tenni a kártyára a legtöbb esetben megint ugyanaz a helyzet.

Az jutott eszembe hogy esetleg a kártya minősége lehet a baj, mivel nem egy márkás darab.

Ha valaki jártas a témában akkor légyszi segítsen!



2017. ápr. 15. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmmm érdekes dolgokat írsz, a nem megfelelő formátum az szoftver hiányosság nem megfelelő lejátszó vagy app. Sima letöltéshez meg nem írhat ki ilyet max olyat hogy nem érhető el a megadott elérési cím/tele van/ meg hasonlok. Szoval eggyelőre, érdekes problémának tűnik. Miket töltesz le? Hova? És mikor írja ki ezeket konkrétan? Nem tudnál esetleg screenshotokat is feltölteni, amikor ilyeneket kiír vagy videot csinálni róla? Nekem eddig volt mindenféle sd kártyám nokia, samsung meg noname is pár stb. de egyik se döglött be. Tesomnak egyszer egy magadta magát de az annyira h nem lehetett többet megnyitni semmilyen rendszer alatt.
2017. ápr. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mikor le akarok játszani egy sima mp3-at azt írja ki pontosan, hogy "A lejátszó sanjos nem támogatja az ilyen típusú hangfájlokat."

De ilyenek kizárólag akkor fordulnak elő ha az sd kártyára töltök le. Valamint néha olyat is csinál, hogy az eszköz memóriájáról az sd kártyára át tett fájlokat sem játsza le.

2017. ápr. 16. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy gyakori probléma.

Nyisd meg a lejátszót és annak a menüjéből Open ... keresd ki a fájlt az SD kártyán. Akkor lejátssza?

2017. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
... még valami... milyen file explorert használsz? Astro? ES ? Próbáld meg az ES File Explorerrel is, az nem hibázik annyit.
2017. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eddigi csak az eszköz alap fájlkezelőjét használtam. Letöltöttem az ES-t de még annak a lejátszójával sem működik.

Kipróbáltam azt is amit mondtál de sajnos az sem használ.

2017. ápr. 22. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Leformáztad a kártyát a telefonnal? Ha nem, mindenképpen tedd meg. A nem megfelelő fájlformátum miatt is lehet, hogy a nagyobb fájlok rosszalkodnak.
2017. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!