Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon IMEI problémak(202...

Okostelefon IMEI problémak(2021)? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan probléma adódott hogy külföldön felejtettem a telefonomat. És bementem a szolgáltatóhoz hogy IMEI alapján blokkolják a hálózatról,illetve kértem egy SIM pótlást. Most vissza jöttem Cseh országba és a szállodába a recepción megkaptam a telefonomat. Jelenleg hosszabb időre jöttem és nem tudok bemenni a szolgáltatóhoz hogy állítsák vissza. A mostani készülék egy kínai ILike pót telefon. Amit meg letiltottak egy Galaxy A52.


Kérdésem a következő, ha itt átírom az IMEI számot mármint a Samsung megkapja az ILike számát az bűncselekmény vagy csak nálunk az és android 11 nél működik a Super One Click természetesen bootloadert is nyitok?


2021. júl. 8. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem fog menni, Samsungba nen fogod tudni megadni az ILike számát
2021. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Super One Click rootoláskor tudja nullázni az IMEI-t tehát módositani is lehet. Ha valaki esetleg dolgozott már a programmal meghallgatnám szívesen a véleményét.

Meg ugye dual sim így két IMEI szám kellene de csak eggy van. Ha a szolgaltató visszaállítaná vissza is irnám gyárira a számot.

2021. júl. 8. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
nem a program tudását vontam kétségbe, hanem azt, hogy nem Samsung imeit be tudsz vinni egy Samsungba
2021. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért nem fogadná el vagy nem csatlakozna vele hálózatra?

Meg hogyha 1. Sim helyhez tartozó Imeit módosítok és a 2 es hely marad ugyan az,úgy működik?

2021. júl. 8. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

régen csak Samsunghoz kiadott imei-t lehetett rátenni, lehet ez azóta változott

(ezért vettek régen sok törött, rossz telót, hogy az imei-t felhasználhassák lopott, tiltott telefonokhoz)


szerintem elég az egyiket módosítani, a rendszerekben 2 külön telefonként látszik alapból


amúgy mi szerepel a tiltó doksin? sokszor hanyagságból csak a sim1et tiltják le, és a sim2ben vígan van hálózat

2021. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mind kettő le van tiltva.

Egyébként azért szeretném mihamarabb használni a Samsungot mert egy kínai telefonnal minden téren csak kompromisszumok vannak.

2021. júl. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!