Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nеkek működik az OTP Smartbank...

Nеkek működik az OTP Smartbank alkalmazás?

Figyelt kérdés
IOS-em van, egyszerűen nem enged belépni. Megjelenik a zöld kezdőkép, majd fekete képernyő egy másodpercig, és kidob. Próbáltam újraindítást, töröltem majd újra letöltöttem, de semmi.

2021. júl. 8. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálam működik.
2021. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Működik.
2021. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a probléma.. Kidobál, be sem lehet lépni.

Találtál valami megoldást rá?


iPhone 6

2021. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ma voltam bent az OTP-ben. Frissítették az alkalmazást pár napja, és ez sokaknál okozott problémát. De tudnak már a dologról, és elvileg már dolgoznak rajta. Szerintem egy pár nap múlva megéri letörölni és újra letölteni.
2021. júl. 9. 20:06
 5/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod.

Sejtettem, hogy valami hasonló dolog állhat a háttérben.

Akkor várok, csak van 1-2 utalás amit időn belül kell elvégezzék, ezért szívás kicsit nekem.

2021. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen tényleg szívás, de gépen meg tudod nyitni böngészőben az online bankot és ott ugyanazokat a tranzakciókat lehet csinálni.
2021. júl. 10. 09:19
 7/15 anonim ***** válasza:

Na ezt nem próbáltam.

Megfogom nézni, köszönöm a tanácsot!

Már megérte.

2021. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van az OTP-nek egy új alkalmazása. OTP Bank HU.

Szerintem töltsétek le, és regisztráljatok. Szükség lesz az OTP Direkt belépési adatokra (azonosító, számlaszám, jelszó), utána regisztrálok egy email címet és egy jelszót, megadtok egy PIN kódot és kész. Pár perc az egész. Sokkal jobb a SmartBank alkalmazásnál. Szerintem a SmartBank-ot már nem is fejlesztik tovább, talán meg is szüntetik 1-2 éven belül.

2021. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8-as köszi az infót, kipróbálom:)


UPDATE:

a páromnak 7-es iphoneja van, és az övére is letöltöttük, és azon működik. Az enyémen (iphone 5s) továbbra sem. Lehet egyszerűen túl régi a telefonom.

2021. júl. 14. 14:15
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, iPhone 7 működik, néztem Én is.

Viszont az alatt nem!

6-on nem.

Ez a OTP bank HU jól hangzik, csak a papírokat kellene megtaláljam hozzá. :/ azóta sem sikerült.

2021. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!