Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Instagramnak van elérhető...

Laca2016 kérdése:

Az Instagramnak van elérhető Magyar ügyfélszolgálata? Email cím vagy telefonszám?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ilyen.

Mint minden multinacionális nagyvállalatnak a Facebooknak - az Instagram tulajdonosának - is ügyfélszolgálati súgóoldala van:

[link]

amin átverekedve esetleg találhatsz valamilyen kapcsolati/hibajelentő űrlapot, amin keresztül jelezhetsz nekik.


Van az európai központjának postai címe:

Facebook Ireland Ltd.

4 Grand Canal Square

Grand Canal Harbour

Dublin 2, Írország

de kétséges hogy egyáltalán szóba állnának veled - nem épp az ügyfélkapcsolatukról híres galeri ez.

2021. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

hah, ha még szóba is állnának az érintettekkel! Rábiznak mindent az algoritmusra, hadd végezze a dolgát, hisz olyan jól meg van irva... aha, nem.

Facebookon (ugye az insta az az FB tulajdona lényegében) engem folyamatosan tiltogattak, mivel kimertem rakni egy Magyar Királysági, vagy egy Német Császársági zászlót. Odáig fajultak a tiltogatások, hogy letiltották már a negyedik accomat is, most ötödiken pedig nem tudom intézni a konkrétabb dolgaimat FB csoportokban, egyedül privát beszélgetésekben, sok alapvető funkcióhoz nincs jogom.


A supportot már 1-2 hónapja zaklatom, hogy tegyenek valamit, mivel kezd kicsit felhúzni, azóta is b4sznak válaszolni. Tehát időt sem igazán érdemes rájuk szakitani, mert ezek mind - már-már autokratarendszerekhez hasonló - birodalmat épitenek ki a felhasználókra alapozva, hogy magukat tömjék és annál is tovább terjeszkedjenek ahova csak tudnak.

2021. júl. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!