Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb iPhone és...

Melyik a legjobb iPhone és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
kb. 10 éve vagyok iphone tulajdonos. akitől veszem őket és javítja azt állítja, hogy a 6s volt a legjobb széria. azzal volt a legkevesebb gond, egy nagyon tartós készülék volt. osztom is a véleményét, soha annyi ideig még egy telefont sem használtam mint azt. és nem is azért cseréltem le mert végelgyengülésben elhunyt, hanem felkináltak egy másik telefont a piaci ár alatt.
2021. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
73%
Nekem 6s-em volt 5 éven át kitartott mellettem. Egy hibát követtem el vásárláskor, hogy 16 GB-os verizót vettem, és megkínlódtam a tárhely hiánnyal sajnos az utolsó 1-2 évben. De imádtam kezelni, és maga a telefon nekem egy big number one volt. De hát elavult mára sajnos. Lecseréltem egy sima 11-esre sokkal modernebb, és 1-2 dologban jó. De az elején nehéz volt megszokni, hogy nincs rajta nyomógomb. Pár ismerősömnek van 12 is, nagyon tetszik a 12 formája, de nem sokkal tud többet a 11-nél. Szerintem ha a legjobb Iphone keresed akkor a 12-nek a legjobb legújabb legszuperduperebb verziója, de ez mindig így van a legújabban megjelent a legjobb a telefonokba. Nekem örök emlék marad a 6s-em, de a 11-gyel is tökéletes meg vagyok elégedve, és vigyázok rá.
2021. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Az iphone 16 a legjobb,csak ki kell várni,azt remélem már nem lesz több...
2021. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
#3. Miért reméled, hogy nem lesz több? Lehet, hogy az Apple divat márka lett, de messze ők csinálják a legjobb kütyüket.
2021. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb jelenleg az iPhone 12 Pro Max 512GB és a hivatalos ára 1600€.

Vagy hogy érted a kérdést?

2021. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!