Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem lehet aktivalni az...

Miert nem lehet aktivalni az Iphone-t?

Figyelt kérdés
Van egy soha nem hasznalt Iphone 4-esem.bekapcsoltam hiaba rakok bele sim kartyat nem latja. Amikor bekapcsolom irja hogy a keszulek aktivalasahoz wifi kell es amikor raallok kiirja hogy az aktivalas folyamatban par percig. De utana meg kiirja hogy az aktivalasi felulet nem elerhetö igy nem lehet aktivalni.mi lehet a baj?

2021. júl. 10. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

11 éves... Karcmentes? :)

Ha soha nem használtad akkor frissítve sem volt és az iOS 5.0 meg az akkori egyéb dolgok amik kellene az iOS-hoz vannak rajta amivel kijött a gyárból. Szerintem ez lehet a baj.... lekapcsolták már az Applenél ezeknek a gépeknek az aktiválását.


Szerintem próbálj meg dfu módban egy visszaállítást.

[link]


[link]

2021. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!