Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefonoknál külön be...

Samsung telefonoknál külön be kell kapcsolni az OTG módot?

Figyelt kérdés
Egy törött kijelzős samsungra szeretnék egeret csatlakoztatni kép van csak a kijelző nem érzékel.Ha simán rádugom egy külső otg képes átalakítóval lehet használni vagy fejlesztői beállításokban külön kell bekapcsolni?Anno S8 as samsungnál volt egy ilyen külső cucc de az nem csak átalakító volt hanem valami elektronika is volt hozzá ott nem kellett semmivel sem babrálni igaz az hdmi-re alakított.

2021. júl. 13. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Tudtommal egy kütyü vagy támogatja az OTG-, vagy nem, nem lehet kapcsolgatni.
2021. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csak rá dugom és annyi?Valahol videón oneplus telefonon külön kellett kapcsolni.
2021. júl. 13. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg meg, vagy sikerül, vagy nem az adatátvitel.
2021. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem csak egeret kéne rákötni és adatmentést csinálnék samsung A40 elméletileg néztem egy oldalt az OTG oda volt írva

Ezt írja az adatlap "USB Type-C (MTP, OTG)"

2021. júl. 13. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/


És ez kell az egér dologhoz is?Mert egy videón csak rá dugták az átalakítót OTG-t kicsit vártak aztán már ment is az egér.

2021. júl. 13. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:

6


Biztos. Ha egyszer bekapcsolod, akkor utánna működik. Én is már csak bedugom a C-s pendriveot, s a telefon érzékeli mint másik tárhelyet.

2021. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csatlakoztatod és működni fog.

Nem kell más, csak az átalakító.

2021. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!