Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OnePlus 8 128GB, 8GB RAM vs...

OnePlus 8 128GB, 8GB RAM vs OnePlus 8 256 GB, 12GB Ram. Megéri a 84 ezer Ft-os többlet költséget?

Figyelt kérdés

Kicsit aránytalannak tartom a különbséget 128 GB tárhelyért és +4GB RAM-ért, szerintem a reális többlet árnak olyan 20, legfeljebb 30 ezer Ft-ot látnék indokoltnak, de nyilván a gyártó érdeke miatt annyi, amennyi, menjünk is tovább.


Általában 3-5 évente cserélek telefont, eddig mindig Samsungom volt, de úgy látom, hogy eléggé túl van árazva az S20 amit vettem volna, főleg úgy, ha melléteszünk egy OnePlust 8-at.


Amennyiben nem szoktam a telefonon játszani (arra ott van nekem a számítógép) mindennapi használat közben (kamera, alkalmazások betöltése, böngészés, stb..) lehet érezni számottevő különbséget, ami miatt érdemes lehet mégis inkább a 12GB-os modellt választani?


Számítani lehet-e arra is, hogy esetleg az erősebb modell jobban tartja az árát a másikhoz képest, (ha majd használtan el szeretném adni...) vagy nem jellemző?



2021. júl. 14. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Nincs túlárazva a Samsung annak fényében, hogy az Apple mellett az egyetlen olyan gyártó, ami nem szarja le a szoftveres támogatást 1 - 2 év után.
2021. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a OnePlus leszarja? =/
2021. júl. 14. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szarja le, barátom évek óta (és már egy ideje én is) OP-t használok.
2021. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Inkább OnePlus Nord, vagy megvárod hogy a 2 napja megjelent Nord 2-nek lejjebb menjen az ára (én is ezt csinálom)



[link]

2021. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!