Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 10 Chat...

Xiaomi Redmi Note 10 Chat fejek Mi miatt nem működnek és jelennek meg normálisan a készülékemen a Messenger alkalmazás chat fejei?

Figyelt kérdés

Amikor üzenetet kapok, a chat fej, nem kör alakú, hanem lekerekített négyzet, illetve, amikor arra rányomok, a cgat kisebbített ablakos megnyitása miatt, a beugró ablak nem az egész képernyőmön fut, csak egy kisebb téglalapban.

Nagyon zavaró.

Milyen beállítást keressek?

Most vettem nemrég magamnak ezt a telefont, így nem ismerem még a rendszerét.

Kérlek, segítsetek.



2021. júl. 15. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát most a chatfajnek ez a lényege, ha rányomsz nem a teljes alkalmazás jön be csak egy bármi más felett futó kis ablak ami könnyen bezárható.


Kérdem én? HA NEked a teljes alkalmazás kell miért kell a chatfej? Kapsz egy értesítést ráböksz és megnyitja a teljes alkalmazást.


Másrészt azért lekerekített négyzet, mert a telefonod így hozza be. A probléma ,hogy kb egy egy olyan kategóriás beállítás amit minden rendszerbe máshogy neveznek el.


Kisegítőlehetőségtől kezdve az engedélykérésig bárhol lehet.


"Alkalmazás képernyőre rajzolás"


A Messengernek nem beállítása ez. Tehát a telefonod okozza.

2021. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lemezlovas. válasza:
72%
A válaszolónak látszik, hogy nem xiaomi telefonja van...
2021. okt. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
72%

Ez sajnos a legutóbbi frissítés óta van, azelőtt teljesen normális kis karika chatfejek voltak. Én is okádni tudnék ettől a négyzetes megoldástól.

Hosszú órákat keresgéltem a messenger és a telefon beállításai között de semmi ilyet nem talaltam. Tehat ebben én is várom a segítséget.

2021. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is ilyen problémám van. Tudtok már rá valami megoldást?

Nem lehet esetleg valami régebbi verziót letölteni valahogy? Vagy az nem futna ezen a telefonon?(nem értek hozzá csak kérdezem)

2022. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!